XV Festiwal Fantastyki Pyrkon 24-26 kwietnia 2015 Międzynarodowe Targi Poznańskie

Bilety

Zanim wybierzesz się na Pyrkon, koniecznie przeczytaj nasz poradnik kolejkowicza - pozwoli on zminimalizować czas, jaki spędzisz na kupowaniu biletu!

Jak co roku, na Pyrkonie możecie fantastycznie spędzić jeden dzień, dwa dni lub cały weekend. Poniżej przedstawiamy ceny biletów: 

Normalne

60 zł - bilet na 3 dni

25 zł - bilet na piątek

35 zł - bilet na sobotę

25 zł - bilet na niedzielę

Przypominamy, że osoby niepełnoletnie przez cały czas trwania imprezy muszą mieć przy sobie oświadczenie rodzica o wyrażeniu zgody na pobyt na Pyrkonie. 

Ulgowe ( dla dzieci do 12 roku życia )

Bilety ulgowe przeznaczone dla dzieci do 12 roku życia można kupić tylko na jeden dzień, bez względu na typ biletu kupiony przez opiekuna dziecka. Oznacza to, że jeśli dziecko ma spędzić na Pyrkonie trzy dni - na każdy z nich należy kupić mu osobny bilet. 

10 zł - piątek

20 zł - sobota

10 zł - niedziela

Dzieci do 6-tego roku życia wchodzą na teren Pyrkonu za darmo.

Kiedy mogę kupić bilet?

Bilet możecie kupić podczas trwania Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Już w czwartek, 23 kwietnia, zapraszamy Was do kupienia wejściówek przy wejściu północnym (od ulicy Bukowskiej) na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. W czwartek kasy będą czynne od godziny 10.00 do 18.00. W czasie trwania Pyrkonu bilety będzie można nabyć przez całą dobę w tym samym miejscu.

Zniżki dla twórców programu i gżdaczy

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, przewidzieliśmy zniżki w akredytacji dla osób pomagających nam tworzyć Festwial Fantastyki Pyrkon. 

Zniżki dla twórców programu:

  • jeden punkt programu: zniżka 50% (prelegent zapłaci 30zł)
  • dwa i więcej punktów programu: zniżka 100%
  • LARP: zniżka omawiana indywidualnie, zazwyczaj 50% dla jednego lub dwóch prowadzących

Przy większej liczbie osób prowadzących dany punkt programu, zniżka dzielona jest między wszystkich prowadzących. Wszelkie nietypowe zniżki będą omawiane z osobami zainteresowanymi przy zgłaszaniu ich propozycji.

Zniżki dla wolontariuszy:

  • 50% dla gżdaczy z dyżurem 6 godzin
  • 100% dla gżdaczy z dyżurem 10 godzin
  • 100% plus specjalna gżdaczowa koszulka za szczególne zasługi dla Pyrkonu za dyżur powyżej 10 godzin