Czym jest płatność barterowa i na jakich zasadach działa na Pyrkonie?


Jak co roku oferujemy Państwu możliwość rozliczenia części opłaty za stoisko w formie barteru, czyli przez wymianę usług lub produktów. Na taką formę rozliczenia mogą się zdecydować tylko wystawcy, który podpisują z Pyrkonem umowę jako firma. Do 30% ceny stoiska, ustalonej z opiekunem, może zostać pokryte w towarze.


Towar przekazany w barterze przeznaczamy na nagrody dla uczestników Pyrkonu. Atrakcyjne nagrody stanowią świetną pamiątkę dla zwycięzców, a przy tym zapewniają Państwu dodatkową możliwość zareklamowania swoich wyrobów, stanowiąc swoistą wizytówkę stoiska w naszym Pyrsklepiku. Reklamowe korzyści zwiększy dyskretne obrandowanie przekazanych nagród metką lub naklejką (np. na folii na opakowaniu). Aby skorzystać z tej formy rozliczenia płatności, należy zaznaczyć odpowiednie okienko podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego. Jeżeli jednak zdecydowali się Państwo na rozliczenie barterowe już po wysłaniu zgłoszenia -­ nic straconego. Wystarczy mailowo poinformować swojego Opiekuna wystawcy, że są Państwo zainteresowani taką formą płatności oraz przekazać swoją ofertę sprzedażową. Jeśli posiadają Państwo sklep internetowy, można to uczynić poprzez zamieszczenie linku do strony. W przeciwnym wypadku istnieje możliwość stworzenia spisu produkowanych przedmiotów wraz ze zdjęciami/opisem i ceną. Po podliczeniu kosztów stoiska, Organizator określi wartość barteru, jaki mogą Państwo przekazać. Następnie Organizatorzy ds. Pyrsklepiku przygotują listę proponowanego barteru, biorąc pod uwagę przede wszystkim atrakcyjność towarów dla naszych uczestników.


Organizator ma możliwość odmówienia możliwości płatności barterem lub zmniejszenia udziału barteru w kosztach stoiska, jeśli oferta nie będzie zbieżna z zapotrzebowaniami Pyrsklepiku. Następnie taka lista przesyłana jest do Państwa akceptacji i ewentualnych negocjacji, np. w przypadku braków magazynowych wskazanych pozycji.


Po obustronnej akceptacji, lista barteru stanowi załącznik do umowy. Barter musi zostać dostarczony organizatorowi do 20.04.2017.

Wysyłka paczek

 

Wysyłka do siedziby Drugiej Ery - barter:

Paczki w terminie doręczenia od 21.03.2017 r. do 25.04.2017 r. muszą mieć umieszczony w widocznym miejscu druk adresowy: http://pyrkon.pl/media/filer_public/23/e1/23e11417-e9b2-4e2f-877e-902af68974a5/opis_paczki_termin_doreczenia_do_2504.pdf

Barter musi zostać dostarczony Organizatorowi do 20.04.2016.

 

Wysyłka na MTP

W terminie doręczenia od 26.04.2017, muszę mieć umieszczony w widocznym miejscu druk adresowy: http://pyrkon.pl/media/filer_public/d1/a4/d1a498d4-ce87-40fb-a7e6-befcd74ee107/opis_paczki_termin_doreczenia_od_2604.pdf

Wszystkie przesyłki wielkogabarytowe, w tym przesyłki na paletach, jeśli nie ustalono inaczej, należy przesyłać bezpośrednio na MTP z wykorzystaniem powyższego druku.

 

Pytania odnośnie przesyłek należy kierować na adres paczki@pyrkon.pl