Jeśli szukasz kompilacji najważniejszych informacji w temacie jak zacząć swoją przygodę z Pyrkonem, trafiłeś w idealne miejsce!

Najbliższy, siedemnasty już Festiwal Fantastyki Pyrkon odbędzie się w dniach 28-30.04.2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Więcej informacji dotyczących miejsca i biletów znajdziesz w zakładkach: miejsce i czas oraz bilety.

Kodeks Pyrkonu

Pragniemy aby podczas trwania Pyrkonu każdy czuł się dobrze i mile wspominał swój udział w festiwalu. W Kodeksie Pyrkonu znajdziesz wszystkie ważne informacje o tym, jak postępować względem innych i jak zachowywać się w trakcie imprezy. 

 

Blok dla początkujących - od tego warto zacząć!

Jeśli pragniesz wejść do świata fantastyki, jeśli kojarzysz pojedyncze tytuły i chcesz się dowiedzieć do jakich uniwersum przynależą, albo poznać fantastyczny żargon, z którym nie miałeś jeszcze do czynienia, to Blok dla początkujących jest idealnym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z naszym Festiwalem. Krótkie prelekcje wprowadzą Cię w świat literatury fantastycznej, komiksu, gier czy filmu. Program w tym bloku składa się z krótszych i cyklicznych wykładów, dlatego nic straconego jeśli się na któryś spóźnisz.

Hity Pyrkonu - czyli co musisz odwiedzić na Festiwalu

Program Pyrkonu obfituje w różnorodne panele, warsztaty czy prelekcje, dlatego rozumiemy, że gdy ktoś przychodzi na Pyrkon po raz pierwszy może czuć się lekko zagubiony i może mieć problemy z wyborem tego, co najciekawsze. W związku z tym postanowiliśmy przygotować listę hitów Pyrkonu - czyli atrakcji, które naszym zdaniem są absolutną koniecznością do odwiedzenia podczas pobytu na festiwalu.

Z całym programem tegorocznego Pyrkonu możecie zapoznać się pod linkami:

 

Znajdujesz się tutaj

Aby ułatwić naszym uczestnikom poruszanie się po terenie poniżej udostępniamy mapki, które obrazują, gdzie znajdują się konkretne przestrzenie oraz atrakcje na Pyrkonie.

Otwórz plik pdf z mapą

plan pyrkonu