Mobilna Aplikacja Pyrkonu w atrakcyjny sposób prezentuje ponad 1000 atrakcji. To może przyprawić niektóre telefony o niemałą zadyszkę! Co zrobić, gdy braknie Ci mocy?

Spokojna głowa, nie musisz się o nic martwić! Dla osób nie mogących pozwolić sobie na korzystanie z Pyrkonowej Aplikacji Mobilnej, mamy wersję light! Przy każdej z sal prelekcyjnych znajdziesz informacje o programie odbywającym się danego dnia. Wraz z nią, na specjalnej podkładce zamieścimy kod QR służący do wyświetlenia programu danej sali na konkretny dzień. Wystarczy skaner kodów i przeglądarka internetowa!

Dodatkowo, pełną listę kodów znajdziesz także w Biurze Festiwalowym i Punktach Informacyjnych. Jeśli więc kiedykolwiek zapragniesz dowiedzieć się, co danego dnia dzieje się w konkretnej sali - odwiedź taki punkt i zeskanuj kod. To takie proste!

Pamiętaj jednak, że kody udostępniają jedynie okrojoną funkcjonalność - jedną z wielu dostępnych w PyrApce. Jeśli twoje urządzenie mobilne na to pozwala, koniecznie skorzystaj z pełnej wersji! Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.

Dołącz do Mobilnego Pyrkonu już teraz

Instalacja PyrApki

Zeskanuj swoim urządzeniem mobilnym poniższy QR-kod*:
* - jeśli otworzyłeś tę stronę na urządzeniu mobilnym - po prostu tapnij w kod, a automat otworzy właściwy sklep za Ciebie!

eventory.cc/download

lub odwiedź odpowiedni adres sklepu:
- Google Play Store: https://goo.gl/70b33V
- Apple AppStore: https://goo.gl/yfPA1a

Aktywuj PyrApkę

Po pobraniu aplikacji, wczytaj z jej pomocą poniższy QR-kod:

lub ręcznie wyszukaj i dołącz do wydarzenia Pyrkon 2017.