Przed zgłoszeniem atrakcji przeczytaj najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi na nie, pomogą Ci one w wypełnieniu formularza. Dodatkowe podpowiedzi znajdują się również przy wszystkich polach widocznych w formularzu zgłoszeniowym.

Czym jest prelekcja/po co zgłaszać punkt programu?
Prelekcja to wystąpienie jednej lub większej liczby osób na zaproponowany przez nie temat. Dlatego, jeśli chciałbyś podzielić się z uczestnikami Pyrkonu swoją wiedzą na jakikolwiek temat związany z fantastyką - dobrze trafiłeś!

Jak zgłosić prelekcję?
Wystarczy, że przejrzysz FAQ i na dole strony znajdziesz link do specjalnego formularza stworzonego dokładnie w tym celu.

Do kiedy mogę zgłaszać punkty programu?
Formularz będzie dostępny na stronie do 5 marca.

Jak długie muszą być prelekcje?
Standardowa długość to 50 min, układ godzinowy daje nam wtedy 10 min na wymianę uczestników na sali. Dla bloku dziecięcego i dla początkujących standardowa prelekcja trwa 20 min.

Co mam wpisać w zgłoszeniu?
Podpowiedzi do pól znajdziesz po najechaniu kursorem na znak zapytania znajdujący się przy każdym punkcie w formularzu.

Co muszę przygotować do prelekcji?
Wszystkie materiały, które będziesz wykorzystywał/a podczas prelekcji, musisz mieć ze sobą, np. prezentację, wydruki, kostki.

W ile osób możemy prowadzić prelekcję?
Jeżeli jest to prelekcja w formie wykładu, to sugerujemy 2 osoby. Z naszego doświadczenia wynika, że takie prelekcje są dużo bardziej dynamiczne i dzięki temu ciekawsze dla uczestników. Maksymalna liczba to 4. prelegentów. W sprawie większych atrakcji proszę pisać bezpośrednio do organizatora danego bloku w celu ustalenia szczegółów.

Co dostanę za zrobienie prelekcji?
Jedna prelekcja to 50% zniżki od kwoty pełnej akredytacji.

Wszyscy otrzymamy zniżkę?
50% zniżki jest przydzielone do jednego punktu programu, rozdzielić można ją dowolnie pomiędzy prelegentów.

Czy zniżki się sumują?
Tak, dzięki temu po przyjęciu przez nas 2 prelekcji, możesz otrzymać wejściówkę na Pyrkon za darmo.

Jakie zniżki przysługują za prowadzenie larpa?
Zniżki za prowadzenie larpów są przyznawane indywidualnie.

Moje zgłoszenie zawiera błąd/chcę dokonać w nim zmiany. Jak to zrobić?
W razie potrzeby dokonania jakiejkolwiek korekty prosimy o kontakt z opiekunem danego bloku, do którego zgłosiło się prelekcję. Adres opiekuna znajdziesz w mailu potwierdzającym zgłoszenie.

Muszę odwołać swój punkt programu. Jak to zrobić?
Daj nam znać tak szybko, jak możesz! Napisz na program@pyrkon.pl, będzie wymagało to od nas znalezienie zastępstwa z listy rezerwowej.

Wypełniłem/am zgłoszenie na punkt programu. Co teraz?
Teraz musisz nam dać trochę czasu na zapoznanie się ze zgłoszeniem, z końcem marca otrzymasz informację, czy prelekcja została przyjęta do programu Festiwalu.

Wszystko jasne, wypełnij formularz!