Jeśli szukasz kompilacji najważniejszych informacji w temacie jak zacząć swoją przygodę z Pyrkonem, trafiłeś w idealne miejsce!

Najbliższy, osiemnasty już Festiwal Fantastyki Pyrkon odbędzie się w dniach 18-20.05.2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Kodeks Pyrkonu

Pragniemy aby podczas trwania Pyrkonu każdy czuł się dobrze i mile wspominał swój udział w festiwalu. W Kodeksie Pyrkonu znajdziesz wszystkie ważne informacje o tym, jak postępować względem innych i jak zachowywać się w trakcie imprezy. 

 

Blok dla początkujących - od tego warto zacząć!

Jeśli pragniesz wejść do świata fantastyki, jeśli kojarzysz pojedyncze tytuły i chcesz się dowiedzieć do jakich uniwersum przynależą, albo poznać fantastyczny żargon, z którym nie miałeś jeszcze do czynienia, to Blok dla początkujących jest idealnym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z naszym Festiwalem. Krótkie prelekcje wprowadzą Cię w świat literatury fantastycznej, komiksu, gier czy filmu. Program w tym bloku składa się z krótszych i cyklicznych wykładów, dlatego nic straconego jeśli się na któryś spóźnisz.

Hity Pyrkonu 2017

Program Pyrkonu obfituje w różnorodne panele, warsztaty czy prelekcje, dlatego rozumiemy, że gdy ktoś przychodzi na Pyrkon po raz pierwszy może czuć się lekko zagubiony i może mieć problemy z wyborem tego, co najciekawsze. W związku z tym postanowiliśmy przygotować listę hitów Pyrkonu - czyli atrakcji, które naszym zdaniem są absolutną koniecznością do odwiedzenia podczas pobytu na festiwalu.