Chcesz przyjść na Pyrkon z dziećmi?

Nigdy nie byłeś na naszym Festiwalu i nie wiesz, czy Twoje pociechy lub Ty jako rodzic, znajdziecie na nim atrakcje dla siebie?

Znalazłeś się w odpowiednim miejscu – na tej podstronie dowiesz się wszystkiego, co pomoże Ci zorganizować pobyt swój i swoich podopiecznych na naszym Festiwalu!

Najważniejsza zasada:

Każdy uczestnik poniżej osiemnastego roku życia musi posiadać pisemną zgodę od rodzica lub prawnego opiekuna na cały czas trwania Pyrkonu!

 

Bilety w niższej cenie!

Dzieci poniżej 6. roku życia mają bezpłatny wstęp na teren naszego Festiwalu. Z kolei dla uczestników do 12 lat przygotowaliśmy specjalne wejściówki, dające możliwość uczestnictwa w Pyrkonie za pół ceny. Ponieważ dbamy o komfort wszystkich fanów fantastyki, uruchomiliśmy też kasy priorytetowe właśnie dla rodzin z dziećmi, dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów (którzy otrzymają darmowe wejściówki) oraz kobiet w ciąży. Dzięki temu dystrybucja biletów przebiega sprawniej, a najmłodsi nie mają czasu znudzić się lub zmęczyć staniem w kolejce.

Dbamy o odpowiednie treści

Program na naszym Festiwalu jest dobrany w taki sposób, aby każdy mógł z niego skorzystać. Nie zawieramy w nim atrakcji dedykowanych dla grup 18+, w zwązku z czym odwiedzające nas rodziny z dziećmi mogą być spokojne, że ich pociechy nie zetkną się z treściami nieodpowiednimi dla ich wieku.

 

Blok dziecięcy

Blok Dziecięcy to miejsce przeznaczone dla najmłodszych gości. Odbywają się tu turnieje gier planszowych, konkursy wiedzowe i plastyczne, a wszystko to pod okiem doświadczonych opiekunów. Blok dziecięcy podzielony jest na dwie części: Świetlicę Fantastyczną i Pyrkącik.  W Świetlicy Fantastycznej gramy w gry planszowe, dajemy upust swojej energii w zabawach i wykorzystujemy moc twórczą w pracach plastycznych. Tutaj też znajduje się miejsce dla najmłodszych (tych poniżej 4 roku życia) uczestników Pyrkonu oraz dla ich nieodłącznych towarzyszy pluszaków. Na miejscu udostępniamy także przewijak, a wszystkich zabaw pilnują doświadczeni opiekunowie.  W Pyrkąciku odbywają się z kolei prelekcje, warsztaty i konkursy dla nieco starszych (od 4 do 12 roku życia). Tak jak "dorosły" Pyrkon będzie on mieć swój własny program godzinowy, w którym znajdą się liczne interesujące pozycje.

Wszyscy chętni do zabawy w Bloku dziecięcym przechodzą przez proces rejestracji. Oznacza to, że dziecko pozostawione w tej strefie musi mieć ze sobą numer kontaktowy do rodziców.

REJESTRACJA W BLOKU DZIECIĘCYM 

Więcej informacji o rejestracji już wkrótce!

Regulamin Bloku Dziecięcego 2017