Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Adam Flamma w gronie prelegentów zapraszanych!

Adam Flamma w gronie prelegentów zapraszanych!

Blok Gier Elektronicznych nie pozostaje z tyłu za innymi i również przedstawia swojego zaproszonego prelegenta. Na tegoroczny Pyrkon przyjedzie Adam Flamma! Podczas prelekcji opowie co nieco o szaleńcach (antagonistach) w grach wideo i co nam zrobiło BioWare tworząc Mass Effect: Andromeda. Uczestnicy dowiedzą się też, co Mickiewicz i jego „Dziady” mają wspólnego z komputerową rozrywką.

 

adam flamma, pyrkon
Fot. Michał Hawełka

Adam Flamma – redaktor naczelny serwisu Polskie Gry Wideo (www.polskiegrywideo.pl) i wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim. Naukowo zajmuje się badaniem postaci w grach. Miłośnik wszystkiego, co związane z „Wiedźminem”. ma bzika na punkcie polskiego dubbingu i dobrych RPG-ów. W wolnej chwili zajmuje się światotwórstwem i narracją w grach wideo. Nie stroni od dobrego fantasy i piłkarskich autobiografii.

Tagi: , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.