Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Chcesz pokazać coś niesamowitego? Nie wstydź się i zgłoś swoją wystawę w Fantasium Creatium!

Chcesz pokazać coś niesamowitego? Nie wstydź się i zgłoś swoją wystawę w Fantasium Creatium!

Chociaż czasy są niepewne, to prace nad Pyrkonem 2021 trwają w najlepsze! Chcecie dołożyć do niego swoją cegiełkę i sprawić, by mówiono o nim przez cały kolejny rok? Koniecznie zgłoście swoją wystawę do Fantasium Creatium!

Fantasium Creatium zaprasza Was w swoje progi!

Fantasium Creatium to niezwykle barwne miejsce, gdzie artyści z całego kraju (i nie tylko) mogą przedstawić swoje niesamowite projekty. Znajdziecie tu wszystko, co tylko przyjdzie Wam do głowy! Od wystaw fenomenalnych grafik, zdjęć, obrazów, czy zapierających dech w piersi kostiumów, przez kolekcje wszelkiej maści gadżetów oraz figurek, aż po papierowe modele i rękodzieło. 

Odwiedzenie Fantasium Creatium daje niezapomnianą możliwość podziwiania talentu i pasji innych ludzi, to również świetna okazja, by porozmawiać z niezwykle uzdolnionymi twórcami i – kto wie – może nauczyć się od nich czegoś nowego?

Nie zwlekaj, zgłoś się!

Fantasium Creatium wystawy Pyrkon obrazy fantasy

Jeśli uwielbiasz tworzyć, w swoje prace wkładasz wiele serca, a Twoja głowa eksploduje od ogromu pomysłów, to nie zwlekaj i wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy! Pokaż innym swoje niesamowite projekty!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Formularze zgłoszeniowe możecie nadsyłać do 21 marca 2021 roku. Przed wysłaniem formularza koniecznie zapoznaj się z regulaminem Fantasium Creatium, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.


REGULAMIN FANTASIUM CREATIUM

Nie zwlekaj i zgłoś swoją wystawę!

Tagi: , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze