Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Pyrkon potrzebuje właśnie Ciebie! Start formularza gżdaczowego!

Pyrkon potrzebuje właśnie Ciebie! Start formularza gżdaczowego!

W kolorze pomarańczowym jest siła, kojarzy się z optymizmem, energią i pobudza do działania, to idealny symbol aktywności i chęci do działania. Nic więc dziwnego, że pomarańczowy to kolor przeznaczony dla gżdaczy, pyrkonowych wolontariuszy, którzy niosą pomoc podczas Festiwalu. I Ty możesz nim zostać! Już dzisiaj startuje formularz gżdzaczowy. 

O gżdaczach słów kilka

Gżdacze to dzielne istoty, którym obce jest słowo lenistwo (okej, przynajmniej na okres Pyrkonu). Przywdziewają pomarańczowe koszulki i jako wolontariusze służą pomocą na Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Na osoby chcące zostać gżdzaczem czekają zróżnicowane zadania, więc na pewno nie będziecie się nudzić! Jeśli lubicie pomagać i przebywać wśród ludzi, a także chcecie dowiedzieć się, jak wygląda Pyrkon z drugiej strony, zapraszamy do wypełnienia formularza gżdaczowego. Wasza pomoc jest nieoceniona!

Pamiętajcie, że w formularzu można wybrać zadania, które będą dla Was najbardziej interesujące. Zostanie gżdaczem to świetna okazja do zdobycia ciekawych doświadczeń. Po więcej informacji zapraszamy do naszej zakładki „Zostań Wolontariuszem”


Tagi: ,

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.


Komentarze