Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Raz, dwa, trzy…! Wystawę w Fantasium Creatium zgłoś Ty!

Raz, dwa, trzy…! Wystawę w Fantasium Creatium zgłoś Ty!

Prace nad Pyrkonem 2020 trwają w najlepsze! Chcecie dołożyć do niego swoją cegiełkę i sprawić, by o jubileuszowej edycji nie sposób było zapomnieć? Koniecznie zgłoście swoją wystawę do Fantasium Creatium!

Fantasium Creatium zaprasza w swoje progi!

Fantasium Creatium to miejsce, gdzie artyści z całego kraju przedstawiają swoje fantastyczne projekty. Znajdziecie tu nie tylko wystawy fenomenalnych grafik, zdjęć i obrazów, czy zapierających dech w piersi kostiumów, ale także ogromne kolekcje gadżetów oraz papierowych modeli. Strefa wystaw to świetne miejsce, by porozmawiać z osobami o niezwykłym spojrzeniu na otaczając nas rzeczywistość i porozmawiać z twórcami eksponatów. Kto wie, może na którymś ze stoisk nauczycie się czegoś nowego?

Jeśli uwielbiasz tworzyć, w swoje prace wkładasz wiele serca, a Twoja głowa eksploduje od ogromu pomysłów, to nie zwlekaj i wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy! Pokaż innym swoje niesamowite projekty!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zgłoś się już dziś!

Formularze zgłoszeniowe możecie nadsyłać do 31 stycznia 2020 roku. Przed wysłaniem formularza koniecznie zapoznaj się z regulaminem Fantasium Creatium, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Nie zwlekaj i pozwól nam zachwycić się Twoimi pracami!

REGULAMIN FANTASIUM CREATIUM

Tagi: ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze