Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Robisz coś fantastycznego? Wspaniale! Strefa Fantastycznych Inicjatyw oraz Fantasium Suburbium czekają właśnie na Ciebie

Robisz coś fantastycznego? Wspaniale! Strefa Fantastycznych Inicjatyw oraz Fantasium Suburbium czekają właśnie na Ciebie

Działasz na rzecz fandomu? Chcesz promować swój konwent? Koniecznie zgłoś swoją działalność do Strefy Fantastycznych Inicjatyw. A może na co dzień żyjesz w wiosce hobbitów, ucztując i ciesząc się życiem? Chcecie pokazać innym co Was nakręca? Fantasium Suburbium przyjmie Was z otwartymi ramionami!

Czym jest Strefa Fantastycznych Inicjatyw?

orkon, pyrkon, strefa fantastycznych inicjatyw, inicjatywy, konwenty, fantasy polska, żupan, szlachta

Działacie non-profit na rzecz fandomu i szerzycie fantastykę? Świetnie się składa, bowiem Strefa Fantastycznych Inicjatyw jest miejscem, gdzie możecie przedstawić wszystkim uczestnikom Pyrkonu Waszą misję, opowiedzieć o tym, co robicie i podzielić się z nimi swoją pasją. To tutaj Pyrkonowicze mogą dowiedzieć się o innych inicjatywach, stowarzyszeniach, w których mogą uczestniczyć oraz eventach, na jakie mogą się wybrać. 

Jesteś twórcą konwentu? Działasz non-profit na rzecz szerzenia fantastyki? Prowadzisz inną fantastyczną inicjatywę? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to koniecznie zapoznaj się z regulaminem Strefy i wypełnij formularz zgłoszeniowy! Wybrane grupy dostaną od nas wejściówki na Pyrkon oraz stoisko do zagospodarowania, więc nie zwlekajcie.

REGULAMIN STREFY FANTASTYCZNYCH INICJATYW

Czym jest Fantasium Suburbium?

Stacja OldTown, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon

Niezapomniane miejsce dla wielu uczestników Pyrkonu. To tutaj na własnej skórze mogą poczuć trudy życia w wiosce wikingów i posłuchać o ich starciach oraz bezcennych zdobyczach. Znajdą tu również tych, którym udało się przeżyć zagładę świata, chętnie dzielących się radami na temat tego, jak przetrwać w trudnych i mało przyjaznych czasach. A, kto wie, może natkną się tutaj na elfy, które pamiętają wielką bitwę na zboczach Góry Przeznaczenia, kiedy to Isildur zdjął Pierścień z dłoni Saurona. 

Jeśli wraz ze znajomymi tworzycie fantastyczną społeczność, to Fantasium Suburbium jest idealnym miejscem, by pokazać to światu. Specjalnie przygotowana Arena czeka też na wszystkich tych, którzy chcą nauczać walki na miecze (niekoniecznie konwencjonalne), wszelkiej maści tańców lub rozegrać mecz Quidditcha. Nie zwlekajcie, koniecznie zapoznajcie się z regulaminem bloku i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy!

REGULAMIN FANTASIUM SUBURBIUM

Raz, dwa, trzy… zgłoś się Ty!

Aby zgłosić swoją wioskę lub fantastyczną inicjatywę musicie prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy! Swoje kandydatury możecie nadsyłać do 31 stycznia 2020 roku. Pamiętajcie jednak, by zapoznać się z obowiązującymi regulaminami SFI oraz Fantasium Suburbium, bowiem to w nich znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Nie zwlekajcie i zgłoście się już dziś!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Tagi: , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze