Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Strefa Fantastycznych Inicjatyw i Fantasium Suburbium liczą właśnie na ciebie – zaprezentujcie innym swą działalność związaną z fantastyką!

Strefa Fantastycznych Inicjatyw i Fantasium Suburbium liczą właśnie na ciebie – zaprezentujcie innym swą działalność związaną z fantastyką!

Jak już część z Was doskonale wie, w okresie do 31 stycznia 2020 roku macie możliwość zgłosić swoje pomysły do Strefy Fantastycznych Inicjatyw i Fantasium Suburbium. A także zaprezentować wizje świata-wioski, w których niemożliwe staje się tylko słowem, a Wy, jakby za sprawą Zaczarowanego Ołówka, powołujecie do życia niezwykłe miejsca i przedmioty. Możecie także opowiedzieć o swych fantastycznych inicjatywach, działaniach, które są bliskie Waszym sercom prawie tak bardzo, jak bycie Jedi było bliskie sercu Kenobiego. Jedyne co musicie zrobić, to poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy!

Kto poczuje się jak w domu dzięki Strefie Fantastycznych Inicjatyw i Fantasium Suburbium?

Jeśli pragniecie, niczym rodzeństwo Pevensie po przejściu przez pewną starą szafę, znaleźć się w krainie, o jakiej nie śniło się filozofom, Strefa Fantastycznych Inicjatyw i Fantasium Suburbium to coś idealnego dla Was. Są to intrygujące miejsca, takie sobie zwykło-niezwykłe hale, gdzie realia fantastyczne mają szansę zaistnieć i oczarować swą wyjątkowością odwiedzających.

To miejsca dla każdego, kto ma w sobie duszę twórcy i pragnie zaprosić innych do stworzonego przez siebie świata. Pamiętajcie, tam możecie zasiąść do jęczmiennego piwa (na potrzeby konwentu bezalkoholowego, ale ciii) z Wikingami, przejść się ulicą Pokątną wraz z uczniami Hogwartu czy przyglądać się podobiznom Hokage, władców Wioski Ukrytego Liścia, wyrytych w skale. Jedyne co Was ogranicza, to wyobraźnia. W końcu to Wy tworzycie te strefy!

Zatem jeśli chcecie pokazać światu i potomnym efekty Waszej pracy, opowiedzieć o szerzonej przez Was misji czy powołanej do życia fantastycznej inicjatywie, weźcie laptopy, komputery czy inne urządzenia i raz-dwa przeczytajcie Regulamin, by potem bezbłędnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pamiętajcie, czekamy właśnie na Was!

FORMULARZ

Tagi: , ,

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.


Komentarze