Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Trzy, dwa, jeden… zgłoś swój punkt programu! Właśnie ruszył formularz programowy!

Trzy, dwa, jeden… zgłoś swój punkt programu! Właśnie ruszył formularz programowy!

Pyrkon to nie tylko zaproszeni goście, widowiskowe koncerty czy fantastyczne wystawy z ogromem eksponatów. To również… prelekcje, wykłady i panele! Jak co roku, tak i tym razem Pyrkonowicze mogą zgłosić przygotowane przez siebie punkty programu i sprawić, że tegoroczny Pyrkon będzie jeszcze ciekawszy! 

Masz wiedzę? Nie chomikuj jej! 

Autor: Piotr „Prezes” Derkacz

Cierpicie na nieuleczalnego hopla na punkcie jakiegoś uniwersum? Wyrwani w środku nocy ze snu jesteście w stanie zrobić wykład na temat gwiezdnowojennej bitwy, wyjaśniając dlaczego Rebelianci dostali srogiego łupnia? Nieustannie zagadujecie swoich znajomych, robiąc im wykłady na interesujące Was tematy i nie dajecie nikomu dojść do słowa? Chronicznie śni Wam się, że jesteście jednym z superbohaterów Marvela, więc profilaktycznie wiecie, jak pokonać wszystkich złoli, którzy pojawili się w filmach i komiksach? Alfabetycznie recytujecie imiona wszystkich Starków, Targaryenów i pozostałych szlacheckich rodów Westeros? A może chcecie opowiedzieć Pyrkonowiczom jeszcze o czymś innym?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to niezawodny znak, że powinniście wypełnić formularz i zgłosić swój punkt programu na nadchodzący Pyrkon! Nie obawiajcie się, to sama frajda! 

Zgłoś się dziś! 

Zgłaszając swoją prelekcję, zyskacie nie tylko możliwość podzielenia się z innymi swoją wiedzą i zajawką, ale również spotkania ludzi, którzy dzielą z Wami pasje. 

Na zgłoszenia czekamy do 06.04.2023, do godziny 23:59. 

FORMULARZ ZGŁASZANIA PUNKTÓW PROGRAMU

Nie zapomnijcie, że możecie również zgłaszać inne atrakcje! Poniżej znajdziecie dwa formularze, które też mogą Was zainteresować: 

FORMULARZ ZGŁASZANIA WIOSEK I FANTASTYCZNYCH INICJATYW

FORMULARZ ZGŁASZANIA WYSTAW

Pyrkonowi prelegenci mogą liczyć na zniżkę przy zakupie biletu. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w przygotowanym przez nas FAQ oraz w zakładce

Pamiętajcie, że od 2019 roku  nie ma możliwości zgłaszania programu do Strefy Naukowej! 

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.


Komentarze