Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Trzy, dwa, jeden… zgłoś swój punkt programu! Właśnie ruszył formularz programowy!

Pyrkon to nie tylko zaproszeni goście, widowiskowe koncerty czy fantastyczne wystawy z ogromem eksponatów. To również… prelekcje, wykłady i panele! Jak co roku, tak i tym razem Pyrkonowicze mogą zgłosić przygotowane przez siebie punkty programu i sprawić, że tegoroczny Pyrkon będzie jeszcze ciekawszy! 

Masz wiedzę? Nie chomikuj jej! 

Autor: Piotr „Prezes” Derkacz

Cierpicie na nieuleczalnego hopla na punkcie jakiegoś uniwersum? Wyrwani w środku nocy ze snu jesteście w stanie zrobić wykład na temat gwiezdnowojennej bitwy, wyjaśniając dlaczego Rebelianci dostali srogiego łupnia? Nieustannie zagadujecie swoich znajomych, robiąc im wykłady na interesujące Was tematy i nie dajecie nikomu dojść do słowa? Chronicznie śni Wam się, że jesteście jednym z superbohaterów Marvela, więc profilaktycznie wiecie, jak pokonać wszystkich złoli, którzy pojawili się w filmach i komiksach? Alfabetycznie recytujecie imiona wszystkich Starków, Targaryenów i pozostałych szlacheckich rodów Westeros? A może chcecie opowiedzieć Pyrkonowiczom jeszcze o czymś innym?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to niezawodny znak, że powinniście wypełnić formularz i zgłosić swój punkt programu na nadchodzący Pyrkon! Nie obawiajcie się, to sama frajda! 

Zgłoś się dziś! 

Zgłaszając swoją prelekcję, zyskacie nie tylko możliwość podzielenia się z innymi swoją wiedzą i zajawką, ale również spotkania ludzi, którzy dzielą z Wami pasje. 

Na zgłoszenia czekamy do 06.04.2023, do godziny 23:59. 

FORMULARZ ZGŁASZANIA PUNKTÓW PROGRAMU

Nie zapomnijcie, że możecie również zgłaszać inne atrakcje! Poniżej znajdziecie dwa formularze, które też mogą Was zainteresować: 

FORMULARZ ZGŁASZANIA WIOSEK I FANTASTYCZNYCH INICJATYW

FORMULARZ ZGŁASZANIA WYSTAW

Pyrkonowi prelegenci mogą liczyć na zniżkę przy zakupie biletu. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w przygotowanym przez nas FAQ oraz w zakładce

Pamiętajcie, że od 2019 roku  nie ma możliwości zgłaszania programu do Strefy Naukowej! 

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.