Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Zostań Dyżurnym Mistrzem Gry! Rusza otwarty nabór!

Zostań Dyżurnym Mistrzem Gry! Rusza otwarty nabór!

Mistrzowie Podziemi, Strażnicy Tajemnic, Bajarze i Mistrzowie Gry! Pyrkon Was potrzebuje! Was i Waszego talentu do prowadzenia najbardziej emocjonujących i niesamowitych scenariuszy w znanym nam wszechświecie. Po raz pierwszy w historii Pyrkonu startuje otwarty nabór na Dyżurnych Mistrzów Gry!

Już w zeszłym roku w RPGralnii mogliście zauważyć naszych DMG, których stanowiska powstały, aby zapewnić wszystkim chętnym użytkownikom Pyrkonu możliwość spróbowania swoich sił we wspaniałej formie rozrywki, jaką są gry fabularne. 

Giphy

Wystarczy, że do 8 marca wypełnicie formularz, a dacie sobie szansę na zostanie aktywną częścią Strefy Fabularnej. Oprócz wdzięczności dziesiątek graczy każdy z Dyżurnych Mistrzów Gry otrzyma darmową wejściówkę, koszulkę oraz kilka pyrkonowych przywilejów (w tym ciepły posiłek każdego dnia!)

W zeszłym roku 39 Mistrzów Gry poprowadziło dla Pyrkonowiczów ponad 450 godzin sesji! Czy w tym roku pobijemy rekord?

Jeśli więc czujecie, że najwyższy czas zebrać drużynę i poprowadzić ją w otchłań ekscytujących przygód, wstąpcie w szeregi Dyżurnych Mistrzów Gry! Spragnieni wrażeń gracze czekają właśnie na Was!

ABY ZOSTAĆ DMG NALEŻY WYPEŁNIĆ FORMULARZ. O POD TYM LINKIEM.

Każdy DMG musi odbyć 12 godzin dyżuru w godzinach (wg ustalonego grafiku).

  • Piątek: 14:00 – 24:00
  • Sobota: 10:00 – 24:00
  • Niedziela: 10:00 – 18:00

O wszystkich przywilejach i obowiązkach, jakie wiążą się z byciem DMG, dowiecie się TUTAJ. Wieczna chwała (i darmowe wejściówki) czekają właśnie na Was!

Pamiętajcie, że aby zostać Dyżurnym Mistrzem, musicie mieć ukończone 16 lat. Osoby, które w trakcie zgłoszenia są poniżej 18 roku życia, do formularza zgłoszeniowego muszą dołączyć zgodę rodziców.

Jeśli jesteście zainteresowani prowadzeniem sesji RPG w mniej zobowiązujący sposób, w RPGralnii znajdziecie Punkt Obsługi Mistrzów i Graczy Erpegie (w skrócie POMOGE), który udzieli wam wszystkich informacji.

Tagi: , , ,

Lubi czytać i zbierać książki. Nie lubi, jak ludzie wolno idą chodnikiem. Potrafi zbiegać ze schodów, przeskakując po dwa stopnie.


Komentarze