Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Zostań Dyżurnym Mistrzem Gry! Rusza otwarty nabór!

Zostań Dyżurnym Mistrzem Gry! Rusza otwarty nabór!

Mistrzowie Podziemi, Strażnicy Tajemnic, Bajarze i Mistrzowie Gry! Pyrkon Was potrzebuje! Was i Waszego talentu do prowadzenia najbardziej emocjonujących i niesamowitych scenariuszy w znanym nam wszechświecie. Po raz pierwszy w historii Pyrkonu startuje otwarty nabór na Dyżurnych Mistrzów Gry!

Już w zeszłym roku w RPGralnii mogliście zauważyć naszych DMG, których stanowiska powstały, aby zapewnić wszystkim chętnym użytkownikom Pyrkonu możliwość spróbowania swoich sił we wspaniałej formie rozrywki, jaką są gry fabularne. 

Giphy

Wystarczy, że do 21 marca wypełnicie formularz, a dacie sobie szansę na zostanie aktywną częścią Strefy Fabularnej. Oprócz wdzięczności dziesiątek graczy każdy z Dyżurnych Mistrzów Gry otrzyma darmową wejściówkę, koszulkę oraz kilka pyrkonowych przywilejów (w tym ciepły posiłek każdego dnia!)

W zeszłym roku 39 Mistrzów Gry poprowadziło dla Pyrkonowiczów ponad 450 godzin sesji! Czy w tym roku pobijemy rekord?

Jeśli więc czujecie, że najwyższy czas zebrać drużynę i poprowadzić ją w otchłań ekscytujących przygód, wstąpcie w szeregi Dyżurnych Mistrzów Gry! Spragnieni wrażeń gracze czekają właśnie na Was!

ABY ZOSTAĆ DMG NALEŻY WYPEŁNIĆ FORMULARZ. O POD TYM LINKIEM.

Każdy DMG musi odbyć 12 godzin dyżuru w godzinach (wg ustalonego grafiku).

  • Piątek: 14:00 – 24:00
  • Sobota: 10:00 – 24:00
  • Niedziela: 10:00 – 18:00

O wszystkich przywilejach i obowiązkach, jakie wiążą się z byciem DMG, dowiecie się TUTAJ. Wieczna chwała (i darmowe wejściówki) czekają właśnie na Was!

Pamiętajcie, że aby zostać Dyżurnym Mistrzem, musicie mieć ukończone 16 lat. Osoby, które w trakcie zgłoszenia są poniżej 18 roku życia, do formularza zgłoszeniowego muszą dołączyć zgodę rodziców.

Jeśli jesteście zainteresowani prowadzeniem sesji RPG w mniej zobowiązujący sposób, w RPGralnii znajdziecie Punkt Obsługi Mistrzów i Graczy Erpegie (w skrócie POMOGE), który udzieli wam wszystkich informacji.

Tagi: , , ,

Lubi czytać i zbierać książki. Nie lubi, jak ludzie wolno idą chodnikiem. Potrafi zbiegać ze schodów, przeskakując po dwa stopnie.


Komentarze