Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Zgłoś wystawę w Fantasium Creatium. Formularz już otwarty!

Zgłoś wystawę w Fantasium Creatium. Formularz już otwarty!

Pamiętacie te niesamowite wystawy, które pojawiły się na Pyrkonie? Teraz to Wy możecie dołączyć do grona prezentujących się u nas twórców! Jeśli tworzycie fantastyczne prace, ale jeszcze nie pokazywaliście ich na konwentach ani festiwalach, to ogłoszenie jest właśnie dla Was! W Fantasium Creatium tworzymy nową strefę, w której będą mogli prezentować się młodzi artyści.

Jeśli właśnie skończyliście tworzyć ulicę Pokątną z zapałek, przerobiliście książkę od matematyki w rodzinę uroczych smoków albo stworzyliście coś równie szalonego i fantastycznego, koniecznie zgłoście się do nas! Spośród kandydatur wybierzemy najciekawsze zgłoszenia i pomożemy Wam stworzyć swoją pierwszą festiwalową wystawę.

Wszystko, co musicie zrobić, to wypełnić formularz i poczekać na naszą odpowiedź. A jeśli jeszcze nie poczuliście się przekonani, to wiedzcie, że dla twórców najlepszych wystaw przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody!

Link do formularza

Więcej informacji na temat wystaw młodych artystów i samej strefy znajdziecie w zakładce Fantasium Creatium.

Tagi: , ,

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.