Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Fantasium Ludicrum

Fantasium Ludicrum

Pyrkon, Fantastyczne Miejsce Spotkań, Poznań, Percival, Wiedźmin, The Witcher Fantastyka jest jak burza, która z kreatywnością i odrobiną szaleństwa przetacza się po wszystkich dziedzinach sztuki. Dawno już zajęła literaturę i komiks, zainspirowała malarstwo i rzeźbę, jak błyskawica zalśniła w fotografii i grach. Pojawia się wszędzie, nawet tam, gdzie nie spodziewalibyście się jej zobaczyć.
Na Pyrkonie staramy się zaaranżować specjalnie dla Was te niezwykłe spotkania. Możecie porozmawiać z pisarzami, rysownikami i cosplayerami, posłuchać prelekcji, obejrzeć ich dzieła. W natłoku spotkań z gośćmi literackimi lub twórcami wspaniałych gier, nie zapominajcie jednak, że fantastyka zagarnęła także scenę, a poprzez nią kino, teatr i muzykę. W tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej nietypowych, scenicznych atrakcji, które tylko czekają, abyście odkryli, na jak wiele sposobów potrafi zagrać fantastyka.

Zanurzcie się w wydarzeniach w Fantasium Ludicrum.

 

Więcej o scenicznych atrakcjach już niebawem!