Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left

Emy "Shiaya" Jager

Emy

Shiaya jest utalentowaną twórczynią strojów i modelką z Holandii. Swoje prace wykonuje z naciskiem na ich fotografowanie, dlatego też przywiązuje niezwykłą wagę do detali. Zaczynała już w 2013 roku, kończąc swój pierwszy cosplay - zestaw skórzany Beritra z AION Online. Jej miłość do gier i silnych postaci kobiecych widać w doborze strojów, jednak przy wyborze danego cosplayu może przeważyć również fakt, że wymaga on stworzenia naprawdę fantazyjnego obuwia.

Przez lata Shiaya miała okazję pracować z wieloma różnymi fotografami z Europy czy Ameryki. Współpracowali z nią: Eos Andy, Velvet Art, Pugoffka, Studio Zahora, Legenda Micha, Rescue The Princess oraz wiele innych. Dzięki temu jej zdjęcia opublikowane zostały w różnych czasopismach, albumach i fotobookach w Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i USA. Choć Shiaya już od dłuższego czasu zajmuje się sceną cosplay, najbardziej aktywnie uczestniczyła w konkursach fotograficznych. Jednym z nich był konkurs portalu Gry Online - AION, w ramach którego wyjechała do Krakowa na sesję promocyjną. Została również nominowana do nagrody CosplayGEN Awards za najlepszą zbroję w stroju Ashley Williams z Mass Effect 3.

Przyszłe plany tej cosplayerki to wyjazd na konwent do Japonii oraz powrót do Ameryki. Podchodzi z entuzjazmem do nowych spotkań, zarówno z fanami jak i twórcami, cieszy ją również perspektywa przeróżnych współprac.

Powiązane Wydarzenia

  • Cosplay vs Real Life - how to find the balance? • piątek, 26 kwiecień 2019, 20:00
  • CosFamous! The marketing tools for you [ENG/PL] • piątek, 26 kwiecień 2019, 22:00