Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Gżdacze i program

Gżdacze i program

Wszystkie osoby, które planują zgłosić punkt programu lub pomagać Pyrkonowi jako Gżdacze uprzejmie prosimy o wstrzymanie się z zakupem biletu w przedsprzedaży.

Informacja do wszystkich prelegentów oraz gżdaczy, którzy zakwalifikują się i otrzymają zniżkę trafi wystarczająco wcześnie, aby każda nieprzyjęta osoba zdążyła zakupić bilet w niższej cenie.

Na Pyrkonie wszyscy Gżdacze oraz twórcy programu będą mogli odebrać swoje identyfikatory w Holu Północnym (od ul. Bukowskiej).

Cena biletów zmienia się 1 maja.

Polityka zwrotów

W przypadku, gdy po wyznaczonym terminie (patrz: poniższe informacje dla twórców programu oraz Gżdaczy) zaangażujemy do prowadzenia punktu programu, bądź gżdaczowania osoby z list rezerwowych, będzie można ubiegać się o zwrot zakupionego biletu.

 1. Zwracamy wyłącznie koszt samego biletu na Pyrkon.
 2. W przypadku zwrotu biletu, przypisany do niego kod umożliwiający rezerwację na punkty programu zostaje anulowany. Równocześnie rezerwacje poczynione w ramach tego kodu zostają unieważnione.
 3. Wszystkich zwrotów dokonuje Eventim, po uprzednim kontakcie z organizatorami Pyrkonu. Każda osoba, która uzgodni z organizatorami Pyrkonu zwrot biletu, otrzyma szczegółową instrukcję, jak tego dokonać.
 4. O zwrot można ubiegać się najpóźniej do dwóch tygodni przed Pyrkonem. W wyjątkowych przypadkach będziemy każdorazowo informować twórców programu/gżdaczy, których będzie dotyczyć dany zwrot.
 5. Wszyscy twórcy programu odbierają identyfikator „Program” w dedykowanej kasie w Holu Północnym oznaczonej „Program”.
 6. Wszyscy gżdacze odbierają identyfikator „Gżdacz” w dedykowanej kasie w Holu Północnym oznaczonej „Gżdacz”.
 7. Nie prowadzimy zwrotów wejściówek, które twórcy programu i Gżdacze zakupią w kasie Pyrkonu, zamiast zgłosić się po swój identyfikator.
 8. Identyfikatory „Program” i „Gżdacz” są równoważne z trzydniową wejściówką na Pyrkon.

Program

Organizatorzy punktów programu zostaną poinformowani o tym, czy przysługuje im bilet ze zniżką, do 9 kwietnia. Proces weryfikacji punktów programu odbędzie się zgodnie z następującymi terminami:

 • 19.03 – Pierwsze potwierdzenia odrzucenia prelekcji oraz wiadomość do pozostałych zgłaszających z prośbą o wysłanie dodatkowych informacji.
 • 9.04 – Prelegenci otrzymają informację o tym, czy ich punkty programu zostały przyjęte, czy odrzucone.
 • 16.04 – Na stronie Pyrkonu zostanie opublikowany program imprezy.
 • 23.04 – Start rezerwacji miejsc na prelekcjach.

Czy posiadając bilet ze zniżką dla organizatora punktu programu będę mógł zarezerwować sobie miejsce na wybranych prelekcjach tak, jak osoby kupujące bilet w przedsprzedaży?

Nie, nie przewidujemy przyznania takiej opcji osobom tworzącym własny punkt programu.

 

Gżdacze

 • 22.04 – Gżdacze otrzymają informację o przyjęciu lub odrzuceniu ich zgłoszeń

22 kwietnia to deadline, jaki dajemy sobie na potwierdzenie Wam, czy przywdziejecie pomarańczową koszulkę podczas Pyrkonu 2018. Wyczekujcie zatem wieści! Od tego momentu będziecie mieć jeszcze 8 dni na zakup biletu na Pyrkon w niższej cenie.

Zapewne część z Was otrzyma od nas informację, że trafiliście na naszą Listę rezerwową. W toku przygotowań armii Gżdaczy do obstawienia wszystkich zakątków Pyrkonu, sytuacja potrafi zmieniać się dynamicznie. To oznacza, że nawet w maju część osób z listy rezerwowej może otrzymać telefon od naszych organizatorów z informacją, że chcemy Was wciągnąć na listę Gżdaczy.

Co wówczas?

Oczywiście każda taka osoba, która zakupi po 22 kwietnia wejściówkę na Pyrkon otrzyma pełny zwrot biletu. Instrukcje dotyczące tego, jak otrzymać zwrot, otrzymacie od nas, gdy wyrazicie zgodę na uczestnictwo w Pyrkonie jako gżdacze.

Czy będąc gżdaczem będę mógł zarezerwować miejsca na prelekcjach?

Tak. Każdy gżdacz w chwili potwierdzenia przyjęcia otrzyma od nas kod do wykorzystania na stronie Eventimu, który pozwoli zarezerwować sobie miejsce na 4 punktach programu (więcej w zakładce “Rezerwacja miejsca na prelekcje”).

Drodzy gżdacze, zależy nam, abyście poza pomocą w organizacji Pyrkonu, mieli również okazję skorzystać z atrakcji imprezy. Pamiętajcie jednak, że Wasze dyżury mogą kolidować z częścią programu – będziemy starać się dopasować grafik tak, aby pogodzić wszystkie Wasze potrzeby, jednak ustanowione dyżury stanowią priorytet. Prosimy Was gorąco, abyście byli tego świadomi, zgłaszając się w szeregi pomarańczowych koszulek.