Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Gżdacze i twórcy programu

Gżdacze i twórcy programu

Wszystkie osoby, które planują zgłosić punkt programu lub pomagać na Pyrkonie jako Gżdacz uprzejmie prosimy o wstrzymanie się z zakupem biletu w przedsprzedaży.

 

Informacja do wszystkich prelegentów oraz Gżdaczy trafi wystarczająco wcześnie, aby każda nieprzyjęta osoba

zdążyła zakupić bilet w niższej cenie.

Na Pyrkonie wszyscy Gżdacze oraz twórcy programu będą mogli odebrać swoje identyfikatory w Wejściu Północnym (od ul. Bukowskiej).

Cena biletów zmienia się 1 kwietnia.

 

Twórcy programu

Ważne daty

11.03.2019 – prelegenci otrzymają informację o tym, czy ich punkty programu zostały przyjęte, czy odrzucone

24.03. 2019 – na stronie Pyrkonu zostanie ogłoszony program

3.04. 2019 – start zapisów na prelekcje

 

Gżdacze

Ważne daty

styczeń 2019 – rusza formularz zgłoszeniowy

23.03.2019 – Gżdacze otrzymają informację o przyjęciu lub odrzuceniu ich zgłoszeń

23 marca to deadline, jaki dajemy sobie na potwierdzenie Wam, czy przywdziejecie pomarańczową koszulkę podczas Pyrkonu 2019. Wyczekujcie zatem wieści! Od tego momentu będziecie mieć jeszcze 9 dni na zakup biletu na Pyrkon w niższej cenie.

Lista rezerwowa

Zapewne część z Was otrzyma od nas informację, że trafiliście na naszą Listę rezerwową. W toku przygotowań armii Gżdaczy do obstawienia wszystkich zakątków Pyrkonu, sytuacja potrafi zmieniać się dynamicznie. To oznacza, że nawet w kwietniu część osób z listy rezerwowej może otrzymać telefon od naszych organizatorów z informacją, że chcemy Was wciągnąć na listę Gżdaczy.

Co wówczas?

Oczywiście każda taka osoba, która zakupi po 22 marca wejściówkę na Pyrkon otrzyma pełny zwrot biletu. Instrukcje dotyczące tego, jak otrzymać zwrot, otrzymacie od nas, gdy wyrazicie zgodę na uczestnictwo w Pyrkonie jako gżdacze.

Rezerwacja miejsc na prelekcjach

Czy będąc gżdaczem będę mógł zarezerwować miejsca na prelekcjach?

Tak. Każdy gżdacz w chwili potwierdzenia przyjęcia otrzyma od nas kod do wykorzystania na stronie Eventimu, który pozwoli zarezerwować sobie miejsce na 4 punktach programu (więcej w zakładce “Rezerwacja miejsca na prelekcje”).

Drodzy gżdacze, zależy nam, abyście poza pomocą w organizacji Pyrkonu, mieli również okazję skorzystać z atrakcji imprezy. Pamiętajcie jednak, że Wasze dyżury mogą kolidować z częścią programu – będziemy starać się dopasować grafik tak, aby pogodzić wszystkie Wasze potrzeby, jednak ustanowione dyżury stanowią priorytet. Prosimy Was gorąco, abyście byli tego świadomi, zgłaszając się w szeregi pomarańczowych koszulek.