Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Jakub Barański wzmacnia obsadę Strefy Fabularnej!

Jakub Barański wzmacnia obsadę Strefy Fabularnej!

Strefa Fabularna Bloku Larpowego nie ustaje w swojej pracy. Do grona Gości dołączył Jakub „Shonsu” Barański. To kolejna znamienitość ze świata larpów, która weźmie udział w nadchodzącym Pyrkonie!

Poznajcie naszego prelegenta!

Jakub Barański, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki PyrkonJakub „Shonsu” Barański jest postacią powszechnie znaną na krajowym rynku larpów. Za swoje dokonania dwukrotnie nagradzany był „Złotą Maską”. Pierwszą otrzymał za larpa „Birdman”, drugie wyróżnienie zaś została mu przyznana za „Super Mario Business Story”. To również on stoi za projektem LubLarp, który powołał do życia i pełni w nim funkcję koordynatora. Określa sam siebie jako „wychowanka lubelskiej szkoły larpowania i narratywistę”. Cały czas szuka nowych form opowiadania historii i nie boi się eksperymentowania.

Tagi: , , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.