Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Blok Literacki w natarciu! Maciej Lewandowski gościem Pyrkonu!

Blok Literacki w natarciu! Maciej Lewandowski gościem Pyrkonu!

Blok Literacki nie próżnuje! Tym razem pragniemy ogłosić, że grono gości Pyrkonu zasili Maciej Lewandowski! Zaintrygowani? Słusznie!

Co wiemy o Macieju Lewandowskim?

Urodził się w roku, w którym Regan został powtórnie prezydentem Stanów Zjednoczonych, a świat dowiedział się, czym jest „Terminator”. Z wykształcenia jest człowiekiem wielu zawodów, najbardziej dziennikarzem (chociaż ostatnio już nie). Wielki fan H.P. Lovecrafta i Stephena Kinga.

Jego twórczość

Maciej zadebiutował w 2016 roku powieścią „Splątanie”, będącą pierwszą częścią serii o wrocławskim policjancie, który staje w obliczu trudnej do wyjaśnienia sprawy. To, co na początku wydawało się sprowadzać do rutynowego wypełnienia pliku dokumentów, okazuje się sprawą pełną trudnych do wyjaśnienia wątków.

Już z końcem lutego, nakładem wydawnictwa Uroboros, ukaże się kolejna książka Macieja. „Cienie Nowego Orleanu” zapowiadają się nie lada gratką dla miłośników kryminałów z demonicznym motywem. W końcu bagna Luizjany kryją w sobie wiele tajemnic!

Tagi: , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.