Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » News » Pyrkon odwiedzi ekipa ze Screen Junkies!

Pyrkon odwiedzi ekipa ze Screen Junkies!

< trailer voice on> Z dreszczem przyjemności słuchaliście Epic Voice Guya… z zapartym tchem oglądaliście Movie Fights… szukaliście ostatecznych odpowiedzi na niezliczonych stronach FANDOMU. Nadszedł czas, abyście poznali sprawców całego zamieszania…Tej wiosny, dzięki pomocy FANDOM-u, specjalnie na 20-lecie Pyrkonu wyruszcie na największą przygodę swojego życia i osobiście spotkajcie się z ekipą ze Screen Junkies!

STARRING…

Poznajcie Roth Cornet –  szefową działu rozwoju kreatywnego w FANDOM-ie i Screen Junkies. To ona jest odpowiedzialna za tworzenie i rozwój całego programu. Do tego jest stałym gospodarzem i panelistką tworzonych przeze Screen Junkies treści.

Jeśli mielibyśmy wymienić jej doświadczenie w mediach… ten news byłby zbyt długi. Dlatego pozwolimy sobie wymienić współpracę z AMC Theatres, NBC Universal i IGN. Zapraszana jest również jako ekspertka do magazynów takich jak The Hollywood Reporter, Inside Edition, FOX NY, czy KCRW’s Press Play.

Nie zapomnijmy również o tym, że jest licencjonowaną krytyczką filmową na Rotten Tomatoes i myślę, że macie w miarę nakreślony kaliber jej osoby.

Spotkajcie się ze Spencerem Gilbertem – człowiekiem, którego najważniejszym zadaniem jest pisanie. Jako główny scenarzysta tworzy treści zarówno dla FANDOM-u, jak i Screen Junkies. Kieruje zespołem odpowiedzialnym za znane i uwielbiane Honest Trailers (1,5 miliarda wyświetleń to już coś…) i to powinno już wystarczyć.

Zanim trafił do Screen Junkies, Spencer współpracował przy takich produkcjach, jak Billy on The Street, czy The Onion News Network. Ten wulkan pomysłów na pewno zrobi na Was niezapomniane wrażenie.

Mało Wam? Nie ma problemu…

Porozmawiajcie z Joe Starrem: gwiazdą (ha), pisarzem i hostem programów dla FANDOM-u i Screen Junkies. Jego prace możecie chłonąć, oglądając wspominane już Honest Trailers, a Joego in persona zobaczycie co tydzień w Screen Junkies Universe.

Karierą aktorską i komediową zajmuje się od ponad 10 lat. Występował w klubach komediowych, na konwentach i w sklepach z komiksami. Pisał dla Entertainment Weekly, Uproxx i Pajiby. Wraz z Devastator Press współpracował przy kilkunastu książkowych tytułach. 

A jeśli jeszcze Wam mało, polecamy przyjrzeć się jego zawsze pełnemu entuzjazmu (niektórzy mówią, że nawet trochę przeentuzjazmowanemu) podejściu do gier fabularnych. Warto!

3 osoby. 3 różne historie. 

Pasja, radość, fantastyka, FANDOM… 8 maja przybądź do Poznania i poznaj tych, którzy dla ekranu poświęcili swoje życie. Poznaj ekipę Screen Junkies. <trailer voice off>

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!


Tagi: , , ,

Lubi czytać i zbierać książki. Nie lubi, jak ludzie wolno idą chodnikiem. Potrafi zbiegać ze schodów, przeskakując po dwa stopnie.


Komentarze