Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Strona główna » Nocleg

Nocleg

Każdy poszukiwacz przygód musi w końcu zatrzymać się na chwilę, żeby zregenerować siły, spojrzeć na mapę swojej podróży i poznać innych bohaterów, którzy dzielą jego los. W tym roku udało nam się zorganizować bezpieczną oazę spokoju, gdzie odpoczniecie od zgiełku miasta i festiwalu, ale nie utracicie fantastycznego ducha!

Pyrcamp przychodzi z pomocą!

Nie bylibyśmy sobą, gdyby nowa baza noclegowa nie miała w sobie choć szczypty Pyrkonowej magii. Połączyliśmy więc siły ze Scout Camp Poznań – i wspólnie stworzyliśmy miejsce, w którym połączycie się z naturą i swoim wewnętrznym bohaterem. A ponieważ lubimy dawać wybór – decydując się nocować na Pyrcampie, możecie wybrać swoją postać!

Jeśli jesteście odważni i zawsze przygotowani, możecie rozstawić swój własny namiot i stworzyć własny kawałek obozowiska od zera. Jeśli jednak wolicie mieć rozstawianie domu z głowy – przygotujemy namiot dla Was!

Lokalizacja

Scout Camp Poznań jest zlokalizowany zaraz obok Jeziora Strzeszyńskiego, z dala od zgiełku miasta i w otoczeniu zieleni. Choć może się wydawać, że to koniec świata – Pyrcamp jest świetnie skomunikowany z centrum!

Aplikacja Pyrcamp

W aplikacji znajdziecie oczywiście swój bilet na Pyrcamp. A co prócz tego? Możecie na przykład zamówić na niej śniadanie oraz znaleźć wszystkie mapę terenu i przydatne informacje o Capmie. 🙂

Aplikację możecie pobrać już dzisiaj!

🚩Google Play: Pyrcamp – nocleg Pyrkon – Aplikacje w Google Play

🚩App Store: Aplikacja Pyrcamp – nocleg Pyrkon w App Store (apple.com)