Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona Główna / Prelegenci Zapraszani / Mikołaj "Klaus" Wlekliński

Mikołaj "Klaus" Wlekliński

Mikołaj

Z wykształcenia inżynier mechaniki lotniczej. Pracuje w największej bazie usługowej statków powietrznych w Polsce, w LOT Aircraft Meitenance Services w Warszawie. Dodatkowo uczy przedmiotów zawodowych w Technikum Lotniczym na Gładkiej w Warszawie, które sam ukończył.
Miłość do konwentów zaczął od 2014 roku zakładając ze znajomymi Grupę WARcon i znany jest bliżej jako Kapitan Polska. Dodatkowo ma na swoim koncie panele (naukowe - o tematyce lotniczej, oraz serialowo-filmowe – głównie Doctor Who i Gwiezdne Wojny), najczęściej na Pyrkonie oraz Falkonie. Panele Grupy WARcon cechuje poczucie humoru oraz duża interakcja z uczestnikami.
Miłosnik żeglarstwa, lotnictwa, cosplay, a w tym scenek grupowych, oraz Star Wars, których jest kolekcjonerem. Jak sam o sobie mówi: "Jestem takim Bruce Waynem, tylko że biednym, mającym rodziców i nie jestem Batmanem.... a tak to wszystko się zgadza".

Powiązane Wydarzenia

  • Spokojnie to awaria, czyli bezpieczeństwo awiacji. • sobota, 27 kwiecień 2019, 14:00