Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona Główna / Prelegenci Zapraszani / Tomasz "kaduceusz" Pudło

Tomasz "kaduceusz" Pudło

Tomasz

Tomasz „Kaduceusz” Pudło to zwycięzca wielu polskich konkursów erpegowych – triumfował zarówno w Pucharze Mistrza Mistrzów, jak i w wyłaniającym co roku najlepszy autorski scenariusz sesji Quentinie. W ramach promocji gier fabularnych zainicjował konwentową inicjatywę Orient Express, promującą granie na konwentach w mniej znane, alternatywne systemy RPG.

W erepgi gra od roku 1996, należy więc do pokolenia, które pamięta czasy „Magii i Miecza”, Portala i list dyskusyjnych. Działalność fanowską zaczynał od współpracy ze stroną earthdawn.pl, potem przez wiele lat był redaktorem działu RPG w serwisie Poltergeist.

Prowadzi bloga punkt K, na którym umieszcza raporty ze swoich sesji. Cały czas stara się poznawać nowe systemy i wymyślać nowe techniki, które poprawią jakość jego sesji. W wolnym czasie wciela się w rolę erpegowca-majsterkowicza, ponieważ od czasu pierwszej lektury podręcznika do FUDGE zawsze mimowolnie wymyśla i analizuje kolejne pomysły na autorskie mechaniki. Przynosi to oczywiście wymierne efekty – Tomasz „Kaduceusz” Pudło to autor konwentowego hacka drugiej edycji FATE (kaduFATE) oraz kościano-karcianej mechaniki Wstęga (która jako „Wstęga mini” ukazała się w fanzinie „Spotkania Losowe”).

Powiązane Wydarzenia

  • Potop szwedzki w RPG • sobota, 27 kwiecień 2019, 11:30
  • 25 erpegowych technik w 50 minut • sobota, 27 kwiecień 2019, 17:30
  • Dungeon World game with Adam Koebel • niedziela, 28 kwiecień 2019, 13:00