Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona Główna / Prelegenci Zapraszani / Zuzanna "Ameba" Kadlcik

Zuzanna "Ameba" Kadlcik

Zuzanna

Sto sześćdziesiąt centymetrów konwentów, erpegów i odrobiny szaleństwa, które bezsenność posiłkują na tworzenie nowych inicjatyw, czytanie o powstających projektach czy zadręczanie innych o program. Od trzech lat organizuje średnio pięć imprez rocznie (m.in Falkon, Polcon, Zjava) skupiając się przede wszystkim na RPG. Teraz, jak na każdego konwentoroba przystało, ewoluuje i zaczyna imprezy koordynować. Związana ze Stowarzyszeniem Avangarda, w ramach którego rozpoczęła inicjatywę Czas na Przygodę w Warszawie - wydarzenie zrzeszające starych i nowych erpegowców co dwa tygodnie na terenie Politechniki Warszawskiej.

W RPGi gra od dawna, ale jeszcze nie zalicza się do grona zgredów, które mogą powiedzieć, że grają dłużej niż część fandomu żyje. Absolutnie nie przeszkadza jej to w prelegowaniu na temat RPGów czy posiadaniu własnej, niejednokrotnie niepopularnej, opinii. Obecnie skupia się najbardziej na BHS - Bezpieczeństwie i Higienie Sesji, twierdząc, że jak sama nazwa wskazuje, RPG to gry, w związku z tym trzeba wszystkim, w miarę możliwości, zapewnić jak najlepszą zabawę.