Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left

Zuzanna Kadlcik

Zuzanna Kadlcik

Sto sześćdziesiąt centymetrów konwentów, erpegów i odrobiny szaleństwa, które bezsenność posiłkują na tworzenie nowych inicjatyw, czytanie o powstających projektach czy zadręczanie innych o program.
Od trzech lat organizuje średnio pięć imprez rocznie (m.in Falkon, Polcon, Zjava) skupiając się przede wszystkim na RPG. Teraz, jak na każdego konwentoroba przystało, ewoluuje i zaczyna imprezy koordynować.
Związana ze Stowarzyszeniem Avangarda, w ramach którego rozpoczęła inicjatywę Czas na Przygodę w Warszawie - wydarzenie zrzeszające starych i nowych erpegowców co dwa tygodnie na terenie Politechniki Warszawskiej.

W RPGi gra od dawna, ale jeszcze nie zalicza się do grona zgredów, które mogą powiedzieć, że grają dłużej niż część fandomu żyje. Absolutnie nie przeszkadza jej to w prelegowaniu na temat RPGów czy posiadaniu własnej, niejednokrotnie niepopularnej, opinii. Obecnie skupia się najbardziej na BHS - Bezpieczeństwie i Higienie Sesji, twierdząc, że jak sama nazwa wskazuje, RPG to gry, w związku z tym trzeba wszystkim, w miarę możliwości, zapewnić jak najlepszą zabawę.

Powiązane Wydarzenia

  • Od zera do bohatera, czyli każdy kiedyś zaczynał • piątek, 26 kwiecień 2019, 19:30
  • Jak nie zgwałcić gracza na sesji • sobota, 27 kwiecień 2019, 16:30
  • Umarł Bóg, czyli o równości przy stole • niedziela, 28 kwiecień 2019, 10:30