Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Grupa Filmowa Darwin odwiedzi Pyrkon!

Grupa Filmowa Darwin odwiedzi Pyrkon!

Na tegorocznej edycji Pyrkonu będziemy mieli możliwość spotkać się z Markiem i Jankiem z Grupy Filmowej Darwin. Odwiedzą nas specjalnie, by wspólnie z nami świętować 20 lat Pyrkonu! Prowadzą oni cieszący się ogromną popularnością kanał na Youtube!Największe wzięcie ma seria „Wielkie Konfilikty”, w której twórcy prezentują swoje spojrzenie na słynne spory i konfrontacje wielkich osobistości – tych realnych, ale także tych fikcyjnych, znanych na przykład z literatury. To jak, kto ma ochotę poznać Marka i Janka?

Słów kilka o Grupie Filmowej Darwin

Marek i Janek z Grupy Filmowej Darwin mówią o sobie „kochamy robić filmy, więc po prostu je robimy”. Ich kanał na Youtube subskrybuje ponad 800 tys. osób, a ogląda jeszcze więcej, a w dodatku nazywani są najbardziej profesjonalnym kanałem polskiego YT. Wszystkie filmy sami piszą, reżyserują, montują i produkują, a także w nich grają. Jak już wiecie, zasłynęli serią „Wielkie Konflikty”, w której pokazują swoją wersję spotkań różnych znanych postaci historycznych i mitycznych.

Na ich kanale znajduje się jednak o wiele więcej produkcji, w których bawią się różnymi gatunkami filmowymi i konwencjami, przeplatając żart z dramatyzmem, a czasem absurdem. Niemal wszystkie odcinki przenikają się ze sobą i tworzą wspólne uniwersum, rozszerzone również na papierze w niedawno opublikowanej książce „To (nie) koniec świata”, która w niecałe 3 dni osiągnęła status bestsellera. Gdyby zapytać Marka, co by jeszcze do tego dodał, ten popatrzyłby na Janka: „Janku?”, a Janek odparłby „Nie wiem, chyba nic, dlaczego zawsze mi to robisz?” Zatem już nic nie trzeba dodawać, no może tylko, żebyście nie jedli sznurowadeł.

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Tagi: ,

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.


Komentarze