Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » John Kovalic ponownie odwiedzi Pyrkon!

John Kovalic ponownie odwiedzi Pyrkon!

John Kovalic znany jest na całym świecie jako ilustrator i twórca komiksów, za które zdobył wiele nagród. Na swoim koncie ma wiele świetnie sprzedających się projektów, które można rozpoznać za sprawą oryginalnej kreski, jaką się posługuje, oraz satyrycznego humoru. Jego najpopularniejsze komiksy to między innymi Dork Tower, opowieści o przygodach grupy przyjaciół geeków, oraz Dr. Blink: Superhero Shrink, parodiujący gatunek, jakim są komiksy superbohaterskie. Oprócz tego wykonał ilustracje do karcianki Munchkin, która jest hitem na całym świecie wśród ludzi w każdym wieku, oraz gry towarzyskiej Apples to Apples.

W tym roku John ponownie odwiedzi Blok Gier Bez Prądu. Jeśli jesteście fanami jego twórczości albo dopiero co odkryliście jego genialne komiksy, nie możecie przegapić spotkania z Johnem. Być może podczas tego Pyrkonu znów poprowadzi on warsztaty, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.

Tagi: , ,

Potajemnie wciąż liczy, że jej astralny przewodnik w końcu ją odwiedzi i powie, że jest czarodziejką z misją uratowania wszechświata. No albo przynajmniej osiedla. Posiada dużą kolekcję memów, a w wolnych chwilach pochłania fanfiki i ciastka.


Komentarze