Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Katarzyna Witerscheim gościem Bloku Komiksowego

Katarzyna Witerscheim gościem Bloku Komiksowego

Tegoroczny sezon newsów Bloku Komiksowego na Pyrkonie zaczynamy od ogłoszenia naszego pierwszego gościa, jakim będzie Katarzyna „PannaN” Witerscheim.


Katarzyna Witerscheim blok komiksowy pyrkon

Autorka popularnych projektów internetowych takich, jak 1995Regi czy „Slavonica” ponownie odwiedzi nasz Festiwal. Będziecie mieli okazję ją spotkać podczas paneli dyskusyjnych oraz sesji autografów, zatem przygotujcie swoje pytania oraz komiksy do podpisów!

„Helena Wiktoria”, kolejny duży projekt internetowy twórczyni, który ukazał się również drukiem, został nominowany do nagrody Najlepszego Polskiego Albumu roku przez Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier (okres pomiędzy edycją wydarzenia z 2018 a 2019 roku). W swoim dorobku ma również kilka publikacji drukiem za granicą, m.in. Przy „Jem and the Holograms” dla IDW, czy „Sex Death Revolution” dla Black Mask Studios.

Tagi: , ,

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.


Komentarze