Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Kolejny gość Bloku Naukowego! Maciej Antkiewicz na pyrkonowym pokładzie

Kolejny gość Bloku Naukowego! Maciej Antkiewicz na pyrkonowym pokładzie

Z niemałym zadowoleniem prezentujemy drugiego gościa, który swoją obecnością urozmaici prelekcje w Bloku Naukowym. Oto przed wami… Maciej Antkiewicz, prawdziwy człowiek renesansu!

Maciej Antkiewicz zawodowo

Maciej jest lekarzem, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim we Wrocławiu, gdzie wykonuje operacje z zakresu chirurgii naczyniowej, ogólnej oraz transplantologii. Co więcej, aktywnie zajmuje się działalnością naukową i przekazywaniem wiedzy kolejnym studentom.

Związek nauki z fantastyką

Jeśli obawiacie się, że specjalistyczne studia i godziny spędzone na salach operacyjnych zabijają w człowieku pasję, to możecie przestać się bać! Maciej od dziecka interesuje się szeroko rozumianą fantastyką. Na dodatek jest nie tylko pasjonatem larpów, ale także ich twórcą. Mało tego! Potrafi grać na instrumentach, występuje na scenie improwizowanej, programuje, jeździ konno oraz szyje (nie tylko chirurgicznie!).

Chcecie zapytać go o to, jak znajduje na to wszystko czas? Świetnie się składa, ponieważ będzie ku temu okazja. Maciej bowiem od lat odwiedza Pyrkon z prelekcjami z pogranicza medycyny, które cieszą się wręcz rekordową popularnością. Nie zabraknie go i w tym roku!

Tagi: , , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze