Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Blok Literacki nie próżnuje! Marcin Przybyłek odwiedzi Pyrkon!

Blok Literacki nie próżnuje! Marcin Przybyłek odwiedzi Pyrkon!

Z przyjemnością informujemy, że autor największej polskiego sagi science fiction „Gamedec” odwiedzi tegoroczny Pyrkon! O kim mowa? Oczywiście o Marcinie Przybyłku, który zasili grono gości Bloku Literackiego.

Marcin Przybyłek na Pyrkonie

Marcina znać możecie również pod pseudonimem Martin Ann Drimm. Z wykształcenia jest lekarzem medycyny, zaś przez wiele lat pracował w koncernie farmaceutycznym. Jest trenerem oraz konsultantem biznesowym, wizjonerem, filozofem i aktorem. Od trzydziestu czterech lat jest w związku z żoną – Anną, z którą mają osiemnastoletnią córkę, Kalinę. 

Interesuje się psychologicznym, technologicznym oraz finansowym rozwojem ludzkości, a swoje wizje świata rozwija w książkach, wykładach i podczas szkoleń. Ogrom pasji gwarantuje, że spotkanie autorskie z Marcinem to czysta przyjemność i świetna okazja do poruszenia wielu różnorodnych tematów.

Marcin Przybyłek, na swoim koncie, prócz wspomnianej sagi „Gamedec”, ma również antyporadnik dla menadżerów „Sprzedaż albo śmierć?!”, antykorporacyjny futurystyczny kryminał „CEO Slayer”, powieść „Kalina i Kaj. Książka teoretycznie dla dzieci”, zbiór anegdot dla graczy „Grao Story”, epicką dylogię „Orzeł Biały” oraz niedawno wydaną „Symfonię życia”. Zdecydowanie nie możecie przegapić spotkania z Marcinem!

Tagi: , , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze