Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Fani komiksu? Marta Falkowska na Pyrkonie!

Fani komiksu? Marta Falkowska na Pyrkonie!

Oto Marta Falkowska, twórczyni komiksu Oto Tosia. Oto Pyrkon, największy festiwal fantastyki w Polsce. Oto Wy, Pyrkonowicze, którzy będą mogli spotkać się z Martą już podczas najnowszej edycji Festiwalu. Czyż świat nie jest pięknym miejscem?

Choć Marta Falkowska ukończyła architekturę na Politechnice Wrocławskiej, to swoje życie (a przynajmniej sporą jego część) poświęciła komiksowi. Zaczynała, tworząc i współtworząc ziny i krótkie formy komiksowe (w tym Warchlaki, czy Monstwór), a dziś najbardziej znana jest z komiksów dla dzieci o Tosi. O tej Tosi. Oto Tosi. Komiksów wydawanych przez wydawnictwo Egmont w ramach konkursu im. Janusza Christy.

No i ma fantastyczne zdjęcie newsowe! Jeśli jesteście (lub Wasze dzieci są) fanami jej twórczości, nie pozostaje nic innego jak przybyć na Pyrkon i spotkać się z nią osobiście!

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!


Tagi: , ,

Lubi czytać i zbierać książki. Nie lubi, jak ludzie wolno idą chodnikiem. Potrafi zbiegać ze schodów, przeskakując po dwa stopnie.


Komentarze