Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Spotkanie z Marcinem Mortką kolejną atrakcją Bloku Dziecięcego!

Spotkanie z Marcinem Mortką kolejną atrakcją Bloku Dziecięcego!

Mamy w zanadrzu kolejną świetną atrakcję dla młodszych uczestników Pyrkonu i ich opiekunów. Marcin Mortka opowie o swoim najnowszym projekcie literackim, do pisania którego się szykuje. Nie zdradzając za dużo, napiszemy tylko, że będzie to książka o wojnie zimowej.

Poznajmy Marcina

Marcin jest nie tylko pisarzem, to również tłumacz, lektor języków obcych i poszukiwacz świętego spokoju. Niepoprawny optymista, zawzięty domator, niepowstrzymany gawędziarz i wielbiciel historii oraz ostrej muzyki. Sercem i duszą oddany rodzinie oraz książkom w każdej postaci.

W 2021 roku nakładem Wydawnictwa SQN ukazała się powieść Marcina “Nie ma tego Złego”. Z kolei w tym roku autor zaserwował nam już dwie premiery literackie, również dzięki Wydawnictwu SQN. Pierwsza z nich to „Przed wyruszeniem w drogę” – antologia czterech opowiadań o tym, jak powstała drużyna Kociołka, będąca prequelem do „Nie ma tego Złego” oraz „Głodnej Puszczy”! Starszym czytelnikom polecamy również  powieść „Mroźny Szlak”, oficjalny pierwszy tom trylogii „Straceńcy Madsa Voortena”, którą możecie dostać w swoje ręce od 23 marca 2022 roku.

Jeśli jesteście ciekawi, jakie pomysły grają w głowie Marcina, koniecznie zarezerwujcie czas na sobotnią prelekcję z autorem!  Szukajcie również swoje egzemplarze przygód Kociołka i Madsa Voortena, będzie szansa na autograf. A jeśli jesteście głodni informacji już teraz, więcej dowiecie się o Marcinie z poniższych mediów społecznościowych: 

Facebook autora : https://www.facebook.com/marcin.mortka.official

Facebook Wydawnictwa SQN : https://www.facebook.com/WydawnictwoSQN/

Tagi: , , , , ,

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.


Komentarze