Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Z naukowego punktu widzenia… Blok Naukowy szykuje nowe atrakcje! Na Pyrkonie pojawi się autorka bloga Patolodzy na klatce!

Z naukowego punktu widzenia… Blok Naukowy szykuje nowe atrakcje! Na Pyrkonie pojawi się autorka bloga Patolodzy na klatce!

Interesujecie się patologią? Lubicie wiedzę podaną w sposób przyjemny i łatwy do zrozumienia? Czytacie blogi popularnonaukowe? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to koniecznie musicie sprawdzić, co przygotowała dla Was Paulina Łopatniuk, autorka bloga Patolodzy na klatce!

Patolodzy na Pyrkonie!

Paulina Łopatniuk jest autorką poczytnego bloga Patolodzy na klatce, którego facebookowy fanpage osiągnął już ponad sto jedenaście tysięcy polubień! Na swojej stronie porusza tematy związane z patologią, przytaczając niezwykle interesujące przypadki medyczne i analizując je. Swoją wiedzą dzieli się w sposób przystępny i zrozumiały dla laików, więc nie musicie się obawiać! Najlepszym tego dowodem jest fakt, że Paulina za swój blog otrzymała główną nagrodę w kategorii Media w XIV edycji konkursu Popularyzator Nauki, organizowanego przez Polską Agencję Prasową (serwis Nauka w Praktyce) oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Paulina jest gdańszczanką, lekarką i specjalistką patomorfologii. Na swoim koncie ma świetną książkę Patolodzy. Panie doktorze, czy to rak?, która bez wątpienia zainteresuje tych, którzy fascynują się patologią. Jest także feministką, niestrudzoną tropicielką pseudonauki i mitów medycznych, a także nałogową czytelniczką oraz miłośniczką fantastyki. Na nadchodzący Pyrkon przygotowała aż dwie prelekcje. Zdecydowanie nie może Was na nich zabraknąć!

Tagi: , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze