Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Złota Pyra na Pyrkonie, czyli zapraszamy na konkurs malowania figurek!

Złota Pyra na Pyrkonie, czyli zapraszamy na konkurs malowania figurek!

Blok Gier Bitewnych wprost pęka w szwach od atrakcji! Znajdą tam coś dla siebie zapaleni gracze szukający odpowiedniej przestrzeni do szybkiej albo i bardzo długiej rozgrywki, świeżynki, które świat bitewniaków dopiero poznają, jak i wielbiciele malowania figurek! Dla tych ostatnich czymś idealnym będzie konkurs malowania figurek „Złota Pyra” i towarzysząca mu wystawa. Drodzy malarze, pędzelki w dłoń!

Konkurs modelarski to sposobność, by osoby ceniące sobie modelarską część bitewniakowego hobby spróbowały swoich sił w uczciwej rywalizacji i wystawiły swoje prace. Konkurs otwarty jest zarówno dla zawodowych malarzy o dużym doświadczeniu, jak i dla amatorów o otwartym umyśle, którzy zaprezentują ciekawą pracę.

Malarze amatorzy, nosy (i pędzelki 😉 do góry! Ten konkurs ma właśnie udowodnić, że nie trzeba być profesjonalistą, aby stworzyć coś fantastycznego, brać udział w konkursach i zostać za to docenionym. Nie bójcie się startować! Może to właśnie Wasz model zachwyci jury!

Celem konkursu jest także pokazanie, że hobby takie jak bitewniaki  to nie tylko granie, ale także możliwość rozwoju dla kreatywnych, artystycznych dusz, a pasja do malowania może dać początek pasji do grania.

Stań w malarskie szranki!

Choć docelowo konkurs skierowany jest do osób malujących modele figurek do gier bitewnych, to organizatorzy i jury chętnie przyjmą różne prace modelarskie.

Jeżeli więc sami w wolnym czasie sklejacie i malujecie modele, czy to zawodowo, czy amatorsko, to nie wahajcie się wziąć udziału w konkursie. Wypełnijcie formularz konkursowy w domu, albo uzupełnijcie go na miejscu, kiedy przyjdziecie zaprezentować nam swoje dzieła.

Z przyniesionych przez uczestników prac zostanie zorganizowana wystawa, którą podziwiać będzie można w Fantasium Creatium przez cały Pyrkon. Prace zostaną ocenione w sobotę. Nagrodami w  konkursie są dyplomy i pyrfunty. I, rzecz jasna, wieczna sława i chwała zwycięzcy Złotej Pyry Pyrkonu 2018!

I co, zainteresowani? Jeśli tak, to koniecznie zerknijcie na regulamin wystawy i konkursu i tuptajcie czym prędzej wypełniać formularz zgłoszeniowy. Już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, jakie cuda zaprezentujecie!

Więcej informacji o atrakcjach Bloku Gier Bitewnych znajdziecie na podstronie Bloku Gier Bez Prądu.

 

 

Tagi: , ,

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love


Komentarze