Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Strona główna » Scena Plenerowa

Scena Plenerowa

Scena Plenerowa to miejsce, na którym każdy fan koncertów i występów na żywo znajdzie coś dla siebie. Szykujemy dla Was wiele muzycznych atrakcji! Tego wszystkiego możecie oczekiwać po Scenie Plenerowej, którą znajdziecie na świeżym powietrzu – na Placu Marka. Podczas Pyrkonu 2023 będziecie mogli bawić się tutaj jeszcze dłużej – w planie mamy atrakcje aż do trzeciej w nocy! Występy, które dla Was planujemy, będą bez wątpienia zróżnicowane i jednocześnie pasujące do pyrkonowego klimatu. Co więcej, będziecie mieli okazję posłuchać zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów. 

Scena Plenerowa na Pyrkonie 2023

Następny post
Następny post

Czego możecie się spodziewać?

Atrakcje Sceny Plenerowej będą ogólnodostępne dla wszystkich uczestników, chcących poczuć festiwalowego ducha i dać się porwać niesamowitym przeżyciom muzycznym. Doskonała muzyka, świetna atmosfera i, dzięki Wam, najlepsza publiczność gwarantowane!

Znajdziecie tu koncerty zespołów folkowo-słowiańskich, trochę klimatów klasycznych (często w nowych aranżacjach), synthwave, występy w klimatach mangowych/anime, elektro swing czy rock progresywny. A to oczywiście dopiero początek tego, czego będziecie mogli doświadczyć.

Jedno jest pewne, czekają tu na Was niesamowite przeżycia muzyczne.

UWAGA: W widoku edytora blok prezentuje nieaktywny, przybliżony wygląd. Poprawne wyświetlanie następuje w widoku frontendowym strony.

Tak bawiliśmy się na Pyrkonie 2022