Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Zostań Wystawcą – Formularz 2019

Zostań Wystawcą – Formularz 2019

Zostań wystawcą - formularz zgłoszeń

Wstęp

UWAGA! Termin zgłoszeń minął 10.02, wszystkie zgłoszenia wysłane po tym terminie trafiają automatycznie na listę rezerwowych!

Aby zostać wystawcą na Festiwalu Fantastyki Pyrkon należy wypełnić poniższy formularz. Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z otrzymaniem stoiska. W celu zachowania różnorodności i atrakcyjności towaru dla uczestników liczba stoisk dla poszczególnych kategorii wystawców jest ograniczona - pod uwagę bierzemy dotychczasową historię współpracy oraz oryginalność asortymentu.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem stoisk. Poniżej znajdziecie Państwo krótki opis dotyczący dalszej współpracy, prosimy o zapoznanie się z nim przed przejściem do kolejnej strony.

Harmonogram zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są w trzech turach, zgodnie z poniższym harmonogramem:

27.11-18.12.2018 - I tura zgłoszeń
19.12-09.01.2019 - rozpatrzenie zgłoszeń; poinformowanie wystawców o dokonanych rezerwacjach, miejscu na liście rezerwowych bądź odmowie.
Po dokonaniu rezerwacji skontaktuje się z Państwem opiekun wystawcy, który zajmie się ustaleniem dalszych warunków współpracy. Zgłoszenia wystawców, którzy trafią na listę rezerwowych, zostaną automatycznie przeniesione do drugiej tury zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego rozpatrzenia wybranych zgłoszeń.

19.12.2018-09.01.2019 - II tura zgłoszeń
09.01-30.01.2019 - rozpatrzenie zgłoszeń; poinformowanie wystawców o dokonanych rezerwacjach, miejscu na liście rezerwowych bądź odmowie
Zgłoszenia wystawców, którzy trafią na listę rezerwowych, zostaną automatycznie przeniesione do trzeciej tury zgłoszeń.

09.01-10.02.2019 - III tura zgłoszeń
11.02-28.02 - rozpatrzenie zgłoszeń; poinformowanie wystawców o dokonanych rezerwacjach, miejscu na liście rezerwowych bądź odmowie Wystawcy, którzy trafią na listę rezerwowych po III turze zgłoszeń, mają możliwość otrzymania rezerwacji w przypadku rezygnacji innego wystawcy. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego rozpatrzenia wybranych zgłoszeń.

Rezerwacja miejsc

W zależności od wybranego typu stoiska, przewidujemy dwa sposoby rezerwacji miejsc:
1) W dołączonym do formularza pliku zgłoszeniowym znajduje się mapa hali z wyznaczonymi sektorami. Z pól poniżej mapki należy wybrać trzy sektory zgodnie z preferencjami oraz zaznaczyć typ (w szeregu, narożne itd.) Na tej podstawie Koordynator Pionu przyznaje Państwu miejsce. Informację o zarezerwowanym miejscu otrzymujecie Państwo od swojego opiekuna wystawcy w ciągu trzech tygodni od zamknięcia tury.
2) Po wysłaniu zgłoszenia skontaktuje się z Państwem Organizator (dotyczy stoisk typu mini oraz wystawców Bloku Gier Elektronicznych)

Rezerwacja miejsca uzgodniona z Organizatorem jest ważna 30 dni, jeżeli w tym okresie nie zostanie podpisana umowa między Wystawcą a Pyrkonem, rezerwacja wygasa. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia podczas wykonywania rezerwacji.

Opiekun wystawcy

W terminie wskazanym w harmonogramie skontaktuje się z Państwem Organizator, który zostanie Państwa opiekunem – to z nim należy uzgodnić wszystkie szczegóły dotyczące wielkości i umiejscowienia stoiska, jego ceny oraz wszystkie dodatkowe pomysły, którymi chcieliby Państwo wzbogacić swoje stoisko i nasz Festiwal.

Płatność barterowa

Z opiekunem można również uzgodnić sposób płatności - do 30% kosztów stoiska można pokryć w barterze. Opcja ta dostępna jest wyłącznie dla firm będących płatnikami VAT. Decydując się na tę możliwość Wystawcy muszą zadbać, aby wybrany przez Pyrkon barter w należycie opisanych paczkach został dostarczony na adres siedziby Pyrkonu do podanego przez Organizatora dnia.

Wejściówki i przyjazd na Pyrkon

Przed Festiwalem wysyłamy Państwu wejściówki pocztą, dzięki temu wystawcy nie muszą stać w kolejkach do kas. Kiedy otrzymujemy potwierdzenie odbioru, wejściówki są oznaczane w naszym systemie jako odebrane i opłacone. Na ich podstawie będą mogli Państwo wejść na teren Festiwalu, dlatego prosimy o zabranie ich ze sobą.Istnieje możliwość wjechania na teren Festiwalu samochodem -­ dokładny opis działania wjazdówek będzie dostępny na stronie. Przed samym Festiwalem otrzymają Państwo od nas niezbędnik z wszystkimi najważniejszymi informacjami – godzinami otwarcia hali, mapkami i numerem kontaktowym do Punktu Obsługi Wystawców.

W tym roku, w zależności od swojej kategorii, Wystawcy mogą znaleźć się w następujących lokalizacjach: Blok Gier Elektronicznych - hala 6C, Kraina Wystawców - hala 5.

Mapa Targów

Osoba fizyczna

UWAGA! Termin zgłoszeń minął 10.02, wszystkie zgłoszenia wysłane po tym terminie trafiają automatycznie na listę rezerwowych!

FirmaUWAGA! Termin zgłoszeń minął 10.02, wszystkie zgłoszenia wysłane po tym terminie trafiają automatycznie na listę rezerwowych!

Dane o stoisku


Zamówienie


Prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją!


1. Kliknij w powyższy link - pojawi się okno pobierania.

2. Pobierz i zapisz plik na swoim komputerze.

3. Wypełnij plik zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem.

4. Zapisz plik zgodnie ze wzorem "NazwaWystawcy_zamówienie".

5. W polu poniżej dodaj wypełniony plik.


UWAGA!

1. Plik należy pobrać i dopiero wówczas wypełnić – plik otwarty w przeglądarce nie ma możliwości wypełnienia pól.
2. Jeżeli plik nie otwiera się Państwu prawidłowo (pola nie są edytowalne), konieczna jest aktualizacja programu Adobe.


Koszt gniazdka 230 V to 50 PLN netto.

UWAGA! Termin zgłoszeń minął 10.02, wszystkie zgłoszenia wysłane po tym terminie trafiają automatycznie na listę rezerwowych!

Aby przesłać formularz, należy potwierdzić zapoznanie się z poniższymi polami.

UWAGA! Formularz NIE wysyła mailowego potwierdzenia przesłania zgłoszenia, jednak samo zgłoszenie przechodzi i trafia do bazy. Jeśli mimo wszystko macie Państwo wątpliwości (np. w czasie wysyłania wystąpił błąd), prosimy nie wysyłać formularza po raz kolejny - zamiast tego zachęcamy do kontaktu pod adresem wystawcy@pyrkon.pl

UWAGA! Termin zgłoszeń minął 10.02, wszystkie zgłoszenia wysłane po tym terminie trafiają automatycznie na listę rezerwowych!