Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Strefa Fabularna ogłasza kolejnego prelegenta! Zuzanna Kadlcik na Pyrkonie!

Strefa Fabularna ogłasza kolejnego prelegenta! Zuzanna Kadlcik na Pyrkonie!

Strefa Fabularna nie próżnuje! Pragniemy ogłosić, że na tegorocznym Pyrkonie pojawi się fenomenalna Zuzanna Kadlcik! Ciekawi? Zapraszamy!

Kim jest Zuzanna Kadlicik?

Sto sześćdziesiąt centymetrów konwentów, erpegów i odrobiny szaleństwa, które bezsenność posiłkują na tworzenie nowych inicjatyw, czytanie o powstających projektach czy zadręczanie innych o program. Od trzech lat organizuje średnio pięć imprez rocznie (m.in Falkon, Polcon, Zjava) skupiając się przede wszystkim na RPG. Teraz, jak na każdego konwentoroba przystało, ewoluuje i zaczyna imprezy koordynować.

Związana ze Stowarzyszeniem Avangarda, w ramach którego rozpoczęła inicjatywę Czas na Przygodę w Warszawie – wydarzenie zrzeszające starych i nowych erpegowców co dwa tygodnie na terenie Politechniki Warszawskiej.

Zuzanna i jej zainteresowania

W RPGi gra od dawna, ale jeszcze nie zalicza się do grona zgredów, które mogą powiedzieć, że grają dłużej niż część fandomu żyje. Absolutnie nie przeszkadza jej to w prelegowaniu na temat RPGów czy posiadaniu własnej, niejednokrotnie niepopularnej, opinii. Obecnie skupia się najbardziej na BHS – Bezpieczeństwie i Higienie Sesji, twierdząc, że jak sama nazwa wskazuje, RPG to gry, w związku z tym trzeba wszystkim, w miarę możliwości, zapewnić jak najlepszą zabawę

Tagi: , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.