Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Dream Cosplay Show – poznaj wyniki konkursu!

Giganci cosplayu w starciu o nagrodę w zupełnie wyjątkowym konkursie! Czas na wirtualne spotkanie z finalistami Dream Cosplay Show. Jesteście ciekawi kto zwycięży? Możecie sprawdzić to już dzisiaj! 

PyrkONline, Pyrkonline, Pyrkon online, Pyrkon 2020, Dream Cosplay Show

Dream Cosplay Show to wyjątkowy konkurs, po raz pierwszy w historii Pyrkonu zrealizowany w  studiu nagraniowym przy użyciu nowoczesnych technik. Dzięki tej nowej formie będziecie mogli nie tylko przyjrzeć się wykonaniu strojów z bliska, ale również bliżej poznać cosplayerów. Co robią w życiu? Jak zaczęła się ich przygoda z tym hobby? Co sprawia im radość, a co powoduje trudności przy projektowaniu i wykonywaniu strojów? Poznacie 8 niesamowitych osób wcielających się w równie niesamowite postaci. Postaci, które poddane zostały ocenie wymagającego jury. Spotkacie bohaterów z takich światów jak: Mass Effect, Alicja w Krainie Czarów, Gears of War, Horizon Zero Dawn, Star Wars, Wiedźmin, Final Fantasy, League of Legends.

Kto wygra tę trudną rywalizację? Przekonajcie się TUTAJ już dzisiaj,
22 października, o 18:00! 

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love