Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Do Pyrkonu Pozostało:
Strona główna » Kup Bilet

Kup Bilet

JEŚLI NIE WIDZISZ SKLEPU Z BILETAMI WYŁĄCZ ADBLOCKA 🙂

Bilety jednodniowe dostępne w kasach w trakcie trwania Pyrkonu: https://pyrkon.pl/ceny-biletow/

Wszystkie osoby, które planują zgłosić punkt programu lub pomagać na Pyrkonie jako Gżdacz uprzejmie prosimy o wstrzymanie się z zakupem biletu w przedsprzedaży. Więcej informacji

Witaj, strudzony wędrowcze! To tu znajduje się cel Twojej podróży! Już za chwilę staniesz przed możliwością zdobycia przepustki pozwalającej na wejście do krainy fantastyki o nazwie Pyrkon. Zanim jednak ją otrzymasz, staniesz przed wyborem. Kupić Pakiet Specjalny czy Bilet Standardowy?

Pakiet Specjalny

Zacznijmy może od Pakietu Specjalnego. W nim kryją się same skarby! Przede wszystkim wyjątkowa koszulka. Ale nie taka zwykła! To prawdziwy Nexus 6 wśród odzieży. Bardziej koszulkowa niż koszulki. Wytrzymalsza niż inne, niestraszne jej mróz, deszcz czy prace w koloniach w kosmosie. Tym bardziej więc poradzi sobie w ekstremalnych pyrkonowych warunkach. Na jej przedzie znajduje się wyjątkowa, cyberpunkowa grafika, która nawiązuje do głównego motywu nadchodzącego Pyrkonu. Wszystko w jakości HD, a do tego nieścieralne i nieulegające zużyciu. Koszulkę premium wyróżnia także gramatura 210g, dzięki czemu nosi się ją wyjątkowo wygodnie Z androidami łączą ją również wzmacniane szwy i antybakteryjne srebro. Przy jej tworzeniu wykorzystano nawet ultradźwięki, dzięki którym metka nie będzie drapać w szyję! Gdyby Roy Batty i T-800 założyli kiedyś firmę odzieżową, na pewno szyliby takie właśnie ubrania.

Pakiet Specjalny to jedyna możliwość, by ją zdobyć, gdyż nie trafi ona do otwartej sprzedaży. Po Pyrkonie wszystkie te koszulki znikną niczym łzy na deszczu.

Rozmiarówka damska

Rozmiarówka męska

Co jeszcze znajdziesz w Pakiecie Specjalnym? Możliwość rejestracji na 4 punkty programu! To aż dwa razy więcej niż w przypadku zwykłego biletu. A jeżeli otrzymasz telefon i usłyszysz w słuchawce „siedem dni” – nie przejmuj się! To tylko Twój Pakiet Specjalny oznajmiający, że rejestracja dla Ciebie rozpocznie się aż tydzień wcześniej. Dzięki temu masz szansę wyprzedzenia innych w przypadku najbardziej popularnych atrakcji lub dodatkowe 7 dni do namysłu, na co się zdecydować.

W ostatnich latach na Pyrkonie praktycznie pożegnaliśmy się z Kolejkonem i wejście na teren MTP zajmowało znacznie mniej czasu. Mimo to nie lubisz czekać? W takim razie to na Ciebie będzie coś czekać! Osobne wyjście tylko dla posiadacza Pakietu Premium. Co prawda nie byliśmy w stanie załatwić hologramów najsłynniejszych twórców fantastyki i ustawić ich grających na trąbkach w powitalnym szpalerze, ale za to umożliwiliśmy Ci szybsze wejście na Pyrkon poza kolejkami.

Pielgrzymujesz na Pyrkon z odległych krain? Zawsze możesz skorzystać z naszej Strefy Wypoczynkowej! Pakiet Specjalny daje możliwość dostępu do niej każdemu posiadaczowi. A może uważasz, że wypoczynek jest dla słabeuszy? Wtedy możesz wykorzystać dołączoną do zestawu puszkę Red Bulla. Wisienkę na torcie stanowi niepowtarzalny pyrkonowy gadżet. To wszystko za jedyne 249 złotych.

Możliwość zakupu Pakietu Specjalnego w cenie 249 zł skończyła się 15.01.2021. Sprzedaż na Pyrkon 2021 została już wstrzymana.

Bilet standardowy

Inną wyjątkową okazją jest Bilet Standardowy. Dzięki niemu otrzymasz możliwość spędzenia pełnych trzech dni Pyrkonu za jedyne 119 złotych! W takim wypadku koszt jednej godziny na festiwalu to zaledwie 2,13zł. Taki bilet uprawnia Cię do rejestracji na dwa wybrane punkty programu. Oprócz tego do Twych rąk trafi również puszka Red Bulla i oficjalny gadżet Pyrkonu. Uważaj – cena Biletu Standardowego wzrośnie od 02.06.2021 do 139 złotych.

Oto wszystkie informacje, które pomogą Ci w podjęciu wyboru. Wybierz któryś z biletów i pędź na spotkanie z Pyrkonem! Pamiętaj, że wejściówki możesz kupić tylko w tym miejscu.