Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Strona główna » FAQ dla Programu

Jeśli w poniższym FAQ nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, napisz na program(at)pyrkon.pl 

Prelekcja to wystąpienie jednej lub większej liczby osób na zaproponowany przez nie temat. Dlatego, jeśli chciałbyś podzielić się z uczestnikami Pyrkonu swoją wiedzą na jakikolwiek temat związany z fantastyką – dobrze trafiłeś!

Wystarczy, że uważnie przeczytasz odpowiednie regulaminy i wypełnisz formularz. Wszystko znajdziesz  TUTAJ.

Zgłoszenia zbieramy do 5 kwietnia 2024

Standardowa długość to 45-50 min, układ godzinowy daje nam wtedy 10-15 min na wymianę uczestników na sali. Dla bloku dziecięcego i dla początkujących standardowa projekcja trwa 20 min. Tak samo w wypadku lighting talków w Strefie Fabularnej.

Jeśli nie masz pewności co do tego, jak powinno być wypełnione któreś z pól w Formularzu Programowym pisz na program(at)pyrkon.pl. Odpowiedź powinna przyjść w ciągu 72 godzin i jest zależna od liczby zgłoszeń.

Wszystkie materiały, które będziesz wykorzystywał/a podczas prelekcji, musisz mieć ze sobą, np. prezentację, wydruki, kostki. W salach programowych dostępny jest komputer, jednak dobrze mieć swoją prezentację w formie offline.

Jeżeli jest to prelekcja w formie wykładu, to sugerujemy nie więcej niż 2 osoby. Z naszego doświadczenia wynika, że takie prelekcje są dużo bardziej dynamiczne i dzięki temu ciekawsze dla uczestników. Maksymalna liczba to 4. prelegentów. W sprawie większych atrakcji proszę pisać bezpośrednio do organizatora danego bloku w celu ustalenia szczegółów.

Jedna pełna godzina prelekcyjna to 50% zniżki od kwoty pełnej, akredytacji do podziału na wszystkich prowadzących.

Zniżka jest naliczana od pełnej kwoty biletu trzydniowego i zaokrąglona do pełnych 10zł. Bilety ze zniżką można zakupić jedynie w kasach w wejściu Północnym, od czwartku 13.06.2024 do niedzieli 16.06.2024.

50% zniżki jest przydzielone do jednego punktu programu, rozdzielić można ją dowolnie pomiędzy prelegentów.

Tak ale nie mogą być większe niż 100%.

W razie potrzeby dokonania jakiejkolwiek korekty prosimy o kontakt na program(at)pyrkon.pl

Daj nam znać tak szybko, jak możesz! Napisz na program(at)pyrkon.pl, będzie wymagało to od nas znalezienia zastępstwa z listy rezerwowej.

Teraz musisz nam dać trochę czasu na zapoznanie się ze zgłoszeniem. Koniecznie śledź maila po zamknięciu formularza. Ostateczny program będziemy publikować bliżej terminu imprezy.

Organizator odpowiedzialny za blok programowy zmieni Twoją zniżkę odpowiednio na 25/75%

Informację o ostatecznym statusie zgłoszenia otrzymasz bliżej terminu imprezy. 

Identyfikator odbierzesz w specjalnie oznaczonej kasie w wejściu północnym. Bilet należy odebrać osobiście i po okazaniu dokumentu tożsamości.