Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Strona główna » FAQ dla Programu

Jeśli w poniższym FAQ nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie, napisz na program(at)pyrkon.pl 

Prelekcja to wystąpienie jednej lub większej liczby osób na zaproponowany przez nie temat. Dlatego, jeśli chciałbyś podzielić się z uczestnikami Pyrkonu swoją wiedzą na jakikolwiek temat związany z fantastyką – dobrze trafiłeś!

Wystarczy, że uważnie przeczytasz odpowiednie regulaminy i wypełnisz formularz. Wszystko znajdziesz  TUTAJ.

Formularz na Pyrkon jest już zamknięty.

Standardowa długość to 45-50 min, układ godzinowy daje nam wtedy 10-15 min na wymianę uczestników na sali. Dla bloku dziecięcego i dla początkujących standardowa projekcja trwa 20 min. Tak samo w wypadku lighting talków w Strefie Fabularnej.

Jeśli nie masz pewności co do tego, jak powinno być wypełnione któreś z pól w Formularzu Programowym pisz na program(at)pyrkon.pl. Odpowiedź powinna przyjść w ciągu 72 godzin i jest zależna od liczby zgłoszeń.

Wszystkie materiały, które będziesz wykorzystywał/a podczas prelekcji, musisz mieć ze sobą, np. prezentację, wydruki, kostki. W salach programowych dostępny jest komputer, jednak dobrze mieć swoją prezentację w formie offline.

Jeżeli jest to prelekcja w formie wykładu, to sugerujemy nie więcej niż 2 osoby. Z naszego doświadczenia wynika, że takie prelekcje są dużo bardziej dynamiczne i dzięki temu ciekawsze dla uczestników. Maksymalna liczba to 4. prelegentów. W sprawie większych atrakcji proszę pisać bezpośrednio do organizatora danego bloku w celu ustalenia szczegółów.

Jedna pełna godzina prelekcyjna to 50% zniżki od kwoty pełnej, akredytacji do podziału na wszystkich prowadzących.

Zniżka jest naliczana od pełnej kwoty biletu trzydniowego i zaokrąglona do pełnych 10zł. Bilety ze zniżką można zakupić jedynie w kasach w wejściu Północnym, od czwartku 15.06.23 do niedzieli 18.06.23.

50% zniżki jest przydzielone do jednego punktu programu, rozdzielić można ją dowolnie pomiędzy prelegentów.

Tak ale nie mogą być większe niż 100%.

W razie potrzeby dokonania jakiejkolwiek korekty prosimy o kontakt na program(at)pyrkon.pl

Daj nam znać tak szybko, jak możesz! Napisz na program(at)pyrkon.pl, będzie wymagało to od nas znalezienia zastępstwa z listy rezerwowej.

Teraz musisz nam dać trochę czasu na zapoznanie się ze zgłoszeniem. Koniecznie śledź maila po zamknięciu formularza. Ostateczny program będziemy publikować w połowie maja.

Organizator odpowiedzialny za blok programowy zmieni Twoją zniżkę odpowiednio na 25/75%

Informację o ostatecznym statusie zgłoszenia otrzymasz bliżej terminu imprezy. 

Identyfikator odbierzesz w specjalnie oznaczonej kasie w wejściu północnym. Bilet należy odebrać osobiście i po okazaniu dokumentu tożsamości.

Tak jak w przypadku gżdaczy – zgłoszenia na edycję 2022 zostaną usunięte. Musisz wypełnić nowy formularz. Znajdziesz go TUTAJ