Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Zostań Wystawcą!

Zostań Wystawcą!

Formularz zgłoszeń na Pyrkon 2024r. wraz z cennikiem dostępny jest poniżej.

Numer telefonu dla wystawców: 507 653 441 (czynny od poniedziałku-piątku w godz. 9.00-17.00)

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i Cennikiem

W formularzu należy uzupełnić swoje dane oraz zapotrzebowanie na stoisko. Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z otrzymaniem stoiska.

Harmonogram zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są w trzech turach, zgodnie z poniższym harmonogramem:

11-31.12.2023 – I tura zgłoszeń
01-21.01.2024 – rozpatrzenie zgłoszeń; poinformowanie wystawców o dokonanych rezerwacjach, miejscu na liście rezerwowych bądź odmowie.

Po dokonaniu rezerwacji skontaktuje się z Państwem opiekun wystawcy, który zajmie się ustaleniem dalszych warunków współpracy. Zgłoszenia wystawców, którzy trafią na listę rezerwowych, zostaną automatycznie przeniesione do drugiej tury zgłoszeń.

01-21.01.2024 – II tura zgłoszeń
22.01-11.02.2024 – rozpatrzenie zgłoszeń; poinformowanie wystawców o dokonanych rezerwacjach, miejscu na liście rezerwowych bądź odmowie.

Zgłoszenia wystawców, którzy trafią na listę rezerwowych, zostaną automatycznie przeniesione do trzeciej tury zgłoszeń.

22.01- 11.02.2024 – III tura zgłoszeń UWAGA! Ze względu na wyczerpanie puli dostępnych miejsc, wszystkie zgłoszenia nadesłane w III turze trafiają automatycznie na listę rezerwową. Możliwość wykupienia miejsca nastąpi wyłącznie w przypadku rezygnacji innego wystawcy.


Rezerwacja miejsc

W zależności od wybranego typu stoiska, przewidujemy dwa sposoby rezerwacji miejsc:

1) dla stoisk typu standard: w dołączonym do formularza pliku zgłoszeniowym znajduje się mapa hali z wyznaczonymi sektorami. Z pól poniżej mapki należy wybrać trzy sektory zgodnie z preferencjami oraz zaznaczyć typ (w szeregu, narożne itd.) Na tej podstawie Koordynator Pionu przyznaje Państwu miejsce. Informację o zarezerwowanym miejscu otrzymujecie Państwo od swojego opiekuna wystawcy.

2) dla stoisk typu mini: Stoiska typu mini nie mają możliwości wyboru miejsca, zostaje ono wskazane przez Koordynatora Pionu.

Rezerwacja miejsca uzgodniona z Organizatorem jest ważna 30 dni, jeżeli w tym okresie nie zostanie podpisana umowa między Wystawcą a Pyrkonem, rezerwacja wygasa.

Opiekun wystawcy

W terminie wskazanym w harmonogramie skontaktuje się z Państwem Organizator/ka, który/a zostanie Państwa opiekunem – to z nim/nią należy uzgodnić wszystkie szczegóły dotyczące wielkości i umiejscowienia stoiska, jego ceny oraz wszystkie dodatkowe pomysły, którymi chcieliby Państwo wzbogacić swoje stoisko i nasz Festiwal. Do Opiekuna można kierować również wszelkie pytania dotyczące formalności czy uczestnictwa w Pyrkonie.

Wejściówki i przyjazd na Pyrkon

Przed Festiwalem wysyłamy Państwu wejściówki pocztą, dzięki temu wystawcy nie muszą stać w kolejkach do kas. Kiedy otrzymujemy potwierdzenie odbioru, wejściówki są oznaczane w naszym systemie jako odebrane i opłacone. Na ich podstawie będą mogli Państwo wejść na teren Festiwalu, dlatego prosimy o zabranie ich ze sobą. Istnieje możliwość wjechania na teren Festiwalu samochodem ­dokładny opis działania wjazdówek będzie dostępny na stronie. Przed Festiwalem otrzymają Państwo od nas niezbędnik z wszystkimi najważniejszymi informacjami – godzinami otwarcia hali, mapkami i numerem kontaktowym do Punktu Obsługi Wystawców.

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i Cennikiem.