Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print
Strona główna » Rodzinny Pyrkon

Rodzinny Pyrkon

Chcesz przyjść na Pyrkon z dziećmi?

Nigdy nie byłeś na Pyrkonie z dziećmi i nie wiesz, czy Twoje pociechy lub Ty jako rodzic, znajdziecie na nim atrakcje dla siebie?

Znalazłeś się w odpowiednim miejscu – na tej podstronie dowiesz się wszystkiego, co pomoże Ci zorganizować pobyt Twój i Twoich podopiecznych na naszym Festiwalu!

Rodzinny Pyrkon, Pyrkon 2016, cosplay księżniczka LeiaNajważniejsza zasada

Każdy uczestnik poniżej osiemnastego roku życia musi mieć pisemną zgodę od rodzica lub prawnego opiekuna na cały czas trwania Pyrkonu!

ZGODA DO POBRANIA

Bilety w niższej cenie!

Dzieci poniżej 6. roku życia mają bezpłatny wstęp na teren naszego Festiwalu. Z kolei dla uczestników do lat 12 przygotowaliśmy specjalne wejściówki, dające możliwość uczestnictwa w Pyrkonie za pół ceny. Szczegóły na stronie bilety.

Ponieważ dbamy o komfort wszystkich fanów fantastyki, uruchomiliśmy też kasy priorytetowe właśnie dla rodzin z dziećmi, dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów (którzy otrzymają darmowe wejściówki) oraz kobiet w ciąży. Dzięki temu dystrybucja biletów przebiega sprawniej, a najmłodsi nie mają czasu znudzić się lub zmęczyć staniem w kolejce.

Dbamy o odpowiednie treści

Program na naszym Festiwalu jest dobrany w taki sposób, aby każdy mógł z niego skorzystać. Wszystkie atrakcje skierowane do osób powyżej 18 roku życia są wyraźnie oznaczone, w związku z czym odwiedzające nas rodziny z dziećmi mogą łatwo kontrolować dobór  punktów programu  i mogą być spokojne, że ich pociechy nie zetkną się z treściami nieodpowiednimi dla ich wieku.

Blok Dziecięcy

Rodzinny Pyrkon, Pyrkon 2017, Blok Dziecięcy

Blok Dziecięcy to miejsce dla najmłodszych uczestników Pyrkonu (wszystkich, aż do 12 roku życia.). W dwóch Pyrkącikach dzieci będą miały okazję uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach, konkursach, prelekcjach i spotkaniach z autorami.
Codziennie czekać będą inne atrakcje – eksperymenty, pokazy i niezwykłe interaktywne wystawy. W Świetlicy Fantastycznej dzieci będą miały możliwość m.in. zabawy klockami i grania w gry, a najmłodsi (do 4 lat) znajdą tu specjalnie przygotowaną Strefę Fantastycznego Malucha z przewijakiem i piankowymi puzzlami. Wszystkiego doglądać będą doświadczeni opiekunowie i animatorzy.

Dziecięcy cosplay

Pyrkon i wizyta w Bloku Dziecięcym to także świetna okazja, żeby się przebrać za ulubioną postać. Wasz maluch uwielbia Elsę, Batmana albo Obi-Wana? Gorąco zachęcamy wszystkie dzieci, aby tego dnia włożyły kostiumy i stały się na chwilę swoimi ukochanymi bohaterami!

Mali Prelegenci

Od dwóch lat w ramach Bloku Dziecięcego tworzymy również cykl „Mali Prelegenci”, w którym to dzieci tworzą program dla swoich rówieśników. Wystąpienie Małego Prelegenta należy zgłosić przez formularz zgłaszania programu z odpowiednim wyprzedzeniem (więcej informacji o zgłaszaniu punktów programu pojawi się w styczniu).

Rejestracja i regulamin

Przy wejściu do Bloku obowiązuje rejestracja dzieci. Jest to niezwykle ważna procedura, która ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim maluchom, które przebywają pod naszą opieką.

Regulamin pojawi się na stronie nico bliżej festiwalu.

Jeśli chcielibyście już dowiedzieć się co nieco o zasadach, jakie panują na Bloku Dziecięcym, to możecie zapoznać się z zeszłorocznym regulaminem Bloku Dziecięcego.