Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Ruszają zapisy na Dream Cosplay Show. Zgłoś się, nie zwlekaj!

Cosplay to hobby wielu z nas, pozwalające na wcielenie się w ulubione postacie z filmów, książek, komiksów czy seriali. Jest to również forma wyrażenia swojej pasji, która na Pyrkonie cieszy się ogromnym powodzeniem. Dlatego też, we współpracy z Allegro, specjalnie dla Was organizujemy konkurs Dream Cosplay Show!

Jak przebiega Dream Cosplay Show?

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Pierwszym z nich polega na nadesłaniu zgłoszenia i trwa do 18.09.2020 roku, do godziny 23:59. Swoją kandydaturę możecie zgłaszać za pomocą formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie [tutaj], zawierając w nim takie informacje, jak: zdjęcia ukończonego kostiumu, krótki opis wykonania technicznego stroju, opis występu scenicznego czy swoje portfolio. 

Kolejnym etapem jest Finał konkursu Dream Cosplay Show. Organizatorzy, do 20.09.2020, do godziny 23:59, wytypują dziesięć najlepszych kostiumów, których twórcy wezmą udział w dalszej rywalizacji. W trakcie Finału uczestnicy biorą udział w rundzie jury, polegającej na indywidualnym spotkaniu z jury i prezentacji kostiumu, nagraniu filmu – wizytówki oraz prezentacji scenicznej, podczas której zaprezentują strój przed kamerami. A zatem… czas wziąć się do pracy!

Co możesz zyskać? 

Dream Cosplay Show to nie tylko niesamowita okazja, żeby pokazać światu własnoręcznie przygotowany kostium. To również możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród dla zwycięzców konkursu. 

Za pierwsze miejsce na podium przewidziany jest bon na 2500 złotych, do wykorzystania w serwisie Allegro, drugie miejsce na podium nagrodzone zostanie bonem na 2000 złotych, zaś trzecie na 1000 złotych!

Nie zwlekaj, zgłoś się już teraz!

Chcesz wziąć udział w Dream Cosplay Show i pokazać innym stworzony przez siebie kostium? Nic prostszego. Wystarczy, że zapoznasz się z pełnym regulaminem konkursu i wyślesz formularz ze swoim zgłoszeniem.

Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj: klik

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj: klik

Zgłoszenia możecie nadsyłać do 18.09.2020 roku, do godziny 23:59.

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.