Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Edgar Allan Poe w Teatrze Wielkim w Poznaniu już w tym sezonie!

Czy można w sensowny sposób połączyć operę, gotycką grozę i charakteryzację? Jeszcze jak! W związku z rozpoczęciem współpracy z Teatrem Wielkim w Poznaniu mamy niebywałą przyjemność zaprosić wszystkich fanów zarówno sceny operowej, jak i twórczości Edgara Allana Poe na niesamowite, niepokojące i niepodobne do niczego innego wydarzenie! 

Anioł dziwnych przypadków, Festiwal Fantastyki Pyrkon, Pyrkokn 2021

Spektakl Anioł Dziwnych Przypadków, na podstawie opowiadania Edgara, zostanie połączony ze spotkaniem z artystami i pokazem charakteryzacji z teatralnym mistrzem wizażu. Pozwoli to poznać operę od zupełnie nowej strony.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zarówno o spektaklu, jak i warsztacie charakteryzacji wskakujcie na stronę opery poznańskiej.

Spektakl będzie wystawiany 4 razy w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu:

  • 19.09.2020
  • 20.09.2020
  • 28.11.2020
  • 29.11.2020

Bilety na całe wydarzenie (spektakl + spotkanie z publicznością + pokaz charakteryzacji) w cenie 49,99 zł możecie kupić w kasie lub na stronie Teatru Wielkiego

Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love