Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Fantastyczna literatura od Legimi dla uczestników Pyrkonu!

Nie lada gratkę dla miłośników fantastyki przygotowali organizatorzy Festiwalu Pyrkon i Legimi, serwis oferujący abonamentowy dostęp do ebooków i audiobooków. Osoby, które kupią bilet na poznańską imprezę, otrzymają w prezencie miesięczny dostęp do 25 000 książek bez limitu.

Fantastyka na Legimi!

Literatura fantastyczna od lat jest jednym z najpopularniejszych gatunków, po które sięgają użytkownicy Legimi. Nic dziwnego, w zasobach serwisu znajdują się książki zarówno światowej sławy pisarzy (m.in. Brandon Sanderson, Neil Gaiman, George R.R. Martin), jak i rodzimych autorów bestsellerów, by wymienić choćby Andrzeja Pilipiuka, Andrzeja Ziemiańskiego, czy też Jakuba Ćwieka.

Jak to działa?

Aby skorzystać z bezpłatnego dostępu do zasobów, wystarczy zamówić bilet na rozpoczynający się już niebawem Pyrkon. Po aktywacji kodu: „Pyrkon2018” na stronie www.legimi.pl/pyrkon wystarczy wybrać jeden z planów abonamentowych i przez 30 dni czytać i słuchać do woli. Legimi umożliwia korzystanie z 1 konta nawet na 4 urządzeniach (czytnik, smartfon, tablet, komputer), pełną synchronizację między aplikacjami, a także swobodne przełączanie wersji tekstowej na dźwiękową. Dzięki temu nigdy nie trzeba rozstawać się z lekturą.

Bezpłatne aplikacje Legimi dostępne są na urządzenia z systemem operacyjnym iOS, Android i Windows oraz najpopularniejsze w Polsce modele czytników ebooków (Kindle, PocketBook, inkBook).

Regulamin promocji znajdziecie tutaj: www.pyrkon.pl/regulamin-promocji-legimi/

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.