Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Coraz bliżej Pyrkon » Polecają Krewni Pyrkonu

Polecają Krewni Pyrkonu

Już 27 sierpnia „Łowcy A. D. 2114” wracają na Zagramw.to – na nowych wspierających czekają dodruk gry podstawowej oraz atrakcyjny zestaw all-in, natomiast dla graczy zaznajomionych z Łowcami przewidziane są całkiem nowe dodatki!

O grze

polecają krewni pyrkonu

W ramach akcji Polecają Krewni Pyrkonu w drugiej edycji znalazło się zlecenie, w którym celem jest odnalezienie starej aparatury z dawnej stacji krwiodawstwa. Nagrodą jest przenośny bank krwi, za pomocą którego bohaterowie mogą szybciej powracać do zdrowia, jeżeli przynajmniej jeden z nich zdecyduje się na oddanie krwi i zasilenie urządzenia (wymagany jest test zgodności grupy krwi).

Aby dowiedzieć się, czy do gry wejdą dodatkowe elementy związane z krwiodawstwem, śledźcie postępy kampanii na stronie zagramw.to.

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami na temat Pyrkonu? Zapisz się do naszego newslettera!

Tagi: , ,

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.


Komentarze