Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Poznajmy zwycięzców Czasozmieniacza!

Jak zapowiadaliśmy, oto długo wyczekiwane wyniki konkursu, który podbił Wasze serca niczym… cóż, niesamowita przygoda w świecie fantasy! Bez dalszej zwłoki, poznajcie zwycięzców Czasozmieniacza!

Kto podbił Wasze serca? 

Na podium uplasowały się trzy fenomenalne zespoły:

1 miejsce – Jeremiah Kane (547 głosów, 22,9% całości)

2 miejsce – Runika (366, 15,3%)

3 miejsce – Łysa Góra (340, 14,2%)

Jeremiah Kane zagra dla Was w sobotni wieczór podczas przyszłorocznej edycji festiwalu! A teraz mała garść informacji o zespole dla przypomnienia. 

Jeremiah Kane to czteroosobowy zespół muzyczny z Poznania, który łączy w swojej muzyce takie gatunki jak synthwave, darksynth i metal, dodając do tego szczyptę brzmienia soundtracków z gier retro. Inspiracje czerpią z kultury japońskiej, czego wynikiem jest między innymi album RONIN. 

Pewnie jesteście, podobnie jak my, mega ciekawi, co przygotuje Jeremiah Kane na swój przyszłoroczny występ. Ale nie martwicie się, drodzy Pyrkonowicze, czas ucieka szybciej niż Delorean z „Powrotu do przyszłości” i już niedługo spotkamy się na Pyrkonie podczas koncertu Jeremiaha! Do zobaczenia na Scenie Plenerowej!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.